4:2
2:0
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - TJ Sokol Jaroměř 6:2
3. Adam Vajrauch, 5. Tomáš Řehůřek, 7. Ondřej Pakosta, 8. Jakub Renza, 14. Filip Pavliš, 17. Daniel Novotný - 1. Adam Průša, 4. Adam Průša; rozhodčí: Kateřina Koucká - Adam Tilgner; vyloučení: 1:0 + Adam Průša 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eliška Křivková 7 - Vojtěch Fof 16; po třetinách: 4:2, 2:0;
24:00
20:28
Vyloučen hráč Jakub Renza družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře.
16:06
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Daniel Novotný, asistoval Adam Vajrauch (6:2).
14:41
Vyloučen hráč Adam Průša družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minut za hrubost.
13:50
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Filip Pavliš bez asistence (5:2).
12:00
12:00
07:14
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jakub Renza, asistoval Matěj Dvořák (4:2).
06:35
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval Tomáš Řehůřek (3:2).
04:40
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Řehůřek, asistoval Ondřej Pakosta (2:2).
03:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Adam Průša, asistoval Miroslav Nepraš (1:2).
02:15
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Adam Vajrauch, asistoval Max Holásek (1:1).
00:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Adam Průša, asistoval Otto Völgyi (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Koucká a Adam Tilgner.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř:
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Eliška Křivková; hráči v poli: Tomáš Řehůřek, Jan Majtner, Ondřej Pakosta, Lukáš Hochbergr, Filip Pavliš