2:2
3:0
- : -

Florbalová škola Plzeň bílí - FbC Plzeň blue 5:2
9. Filip Koláček, 13. Adam Gašpar, 15. Adam Gašpar, 15. Vítek Vyčíchlo, 20. Adam Gašpar - 1. Filip Brejcha, 4. Matěj Pavlíček; rozhodčí: Luděk Lejba - František Kavúr; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Filip Šrámek 9 - Filip Beran 8; po třetinách: 2:2, 3:0;
19:59
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Adam Gašpar, asistoval Tadeáš Tobiáš (5:2).
19:59
Vyloučen hráč Vítek Vyčíchlo družstva Florbalová škola Plzeň bílí na 2 minuty za nesportovní chování.
14:41
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Vítek Vyčíchlo bez asistence (4:2).
14:14
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Adam Gašpar, asistoval Patrik Hranáč (3:2).
13:00
13:00
12:13
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Adam Gašpar bez asistence (2:2).
09:29
Vyloučen hráč Michal Ehm družstva FbC Plzeň blue na 2 minuty za špatné střídání.
08:27
Branku družstva Florbalová škola Plzeň bílí vstřelil Filip Koláček, asistoval Matěj Kubeš (1:2).
03:55
Branku družstva FbC Plzeň blue vstřelil Matěj Pavlíček, asistoval Filip Beran (0:2).
01:32
Vyloučen hráč Lukáš Fischer družstva Florbalová škola Plzeň bílí na 2 minuty za hrubost.
00:57
Branku družstva FbC Plzeň blue vstřelil Filip Brejcha, asistoval Matěj Sobek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Lejba a František Kavúr.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň blue: brankář: Filip Beran; hráči v poli: Štěpán Kaas, Petr Hajšman, Matěj Sobek, Filip Brejcha, David Janovský
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň bílí: brankář: Filip Šrámek; hráči v poli: Patrik Hájek, Martin Rybář, Vítek Vyčíchlo, Matěj Kubeš, Filip Koláček