4:1
1:2
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - SK BIVOJ LITVÍNOV 8:4
5. Štěpán Šára, 6. Daniel Pilař, 13. Matyas Pilař, 20. Richard Hartmann, 27. Richard Hartmann, 28. Ondra Kára, 29. Štěpán Šára, 35. Richard Hartmann - 12. Jakub Raiminius, 27. Michal Libecait, 35. Lukáš Kaprhál, 43. Lukáš Kaprhál; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 4 + Lubor Hanžl 5:3 + Lukáš Bolech 5; využití: 2:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Dominik Whitehead 25 - Vojtěch Soukup 31; po třetinách: 3:1, 4:1, 1:2;
45:00
42:54
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál, asistoval Jakub Raiminius (8:4).
40:51
Vyloučen hráč Lubor Hanžl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 5 minut za vysoká hokejka.
39:48
Vyloučen hráč Lukáš Kaprhál družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
38:05
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
37:41
Vyloučen hráč Richard Hartmann družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:59
Vyloučen hráč Petr Fryček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
34:57
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Jan Vajgl (8:3).
34:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál, asistoval Matěj Tvrzník (7:3).
30:00
30:00
28:10
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Štěpán Šára, asistoval Richard Hartmann (7:2).
27:24
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondra Kára, asistoval Aleš Rubín (6:2).
26:53
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Libecait, asistoval Jakub Raiminius (5:2).
26:41
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann bez asistence (5:1).
20:46
Vyloučen hráč Matyas Pilař družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
19:14
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Štěpán Šára (4:1).
15:00
15:00
14:57
Vyloučen hráč Lukáš Bolech družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 5 minut za hákování.
14:27
Vyloučen hráč Bilguun Ariunbuyan družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
12:11
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Matyas Pilař, asistoval Aleš Rubín (3:1).
11:32
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Lukáš Bolech (2:1).
05:19
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař z trestného střílení (2:0).
04:59
Vyloučen hráč Ondra Kára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za blokování hokejky.
04:10
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Štěpán Šára, asistoval Jan Vajgl (1:0).
03:11
Vyloučen hráč Lukáš Kaprhál družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Lukáš Bolech, Rostislav Pleticha, Matěj Tvrzník, Jan Paldus, Kryštof Anděl