1:5
- : -
IBK Holice

IBK Holice - Klub SPV Slovan Pardubice 1:12
38. Adam Kovařík - 6. Martin Pova, 6. Martin Pova, 10. Roman Kábele, 16. Michal Talacko, 24. Martin Pova, 26. Roman Kábele, 28. Miloslav Zavoral, 34. Tomáš Jirsa, 35. Tomáš Jelínek, 36. Martin Pova, 38. Dominik Čech, 44. Tomáš Jirsa; rozhodčí: Martin Halousek - Tomáš Krejčí; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jakub Sušil 6 - Evžen Vokál 14; po třetinách: 0:3, 0:4, 1:5;
45:00
43:44
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Tomáš Jirsa, asistoval Dominik Čech (1:12).
37:59
Branku družstva IBK Holice vstřelil Adam Kovařík, asistoval Ondřej Shejbal (1:11).
37:07
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Dominik Čech, asistoval Tomáš Jelínek (0:11).
35:38
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Pova, asistoval Roman Kábele (0:10).
34:44
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Tomáš Jelínek bez asistence (0:9).
33:13
30:00
30:00
27:15
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Miloslav Zavoral, asistoval Tomáš Jirsa (0:7).
25:50
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Roman Kábele, asistoval Tomáš Cink (0:6).
23:26
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Pova, asistoval Tomáš Cink (0:5).
20:01
Vyloučen hráč Tomáš Cabrnoch družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:54
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Michal Talacko bez asistence (0:4).
15:00
15:00
14:25
Vyloučen hráč Ondřej Kroutil družstva IBK Holice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
13:41
Vyloučen hráč Marek Randus družstva IBK Holice na 2 minuty za blokování hokejky.
11:32
Vyloučen hráč Tomáš Cabrnoch družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
10:12
Vyloučen hráč Dominik Čech družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za hra rukou.
09:38
08:22
Vyloučen hráč Marek Randus družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
05:25
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Pova, asistoval Michal Talacko (0:2).
05:17
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Pova, asistoval Tomáš Jelínek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Tomáš Krejčí.
00:00
00:00
Line-up hostů Klub SPV Slovan Pardubice: brankář: Evžen Vokál; hráči v poli: Michal Talacko, Tomáš Cabrnoch, Tomáš Jirsa, Dominik Čech, Miloslav Zavoral