1:1
0:0
- : -

VSK VUT Skurut Hai Brno - K1 Florbal Židenice 2:1
15. Adam Trllo, 27. Tomáš Fanta - 23. Denis Matoušek; rozhodčí: Matěj Otáhal - Ladislav Plachý; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Paleček ? - Petr Ručka ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:0;
45:00
42:36
Vyloučen hráč Aleš Malík družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
42:06
Vyloučen hráč Aleš Dokládal družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.
41:09
Timeout K1 Florbal Židenice
32:09
Vyloučen hráč Jakub Slavíček družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:51
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Tomáš Fanta, asistoval Michal Repko (2:1).
22:29
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Denis Matoušek, asistoval Petr Bednář (1:1).
15:00
15:00
14:34
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Adam Trllo, asistoval Vladimír Biolek (1:0).
09:46
Vyloučen hráč Vladimír Biolek družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Otáhal a Ladislav Plachý.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Petr Ručka; hráči v poli: Jan Duda, Filip Zelníček, Marcel Lázók, Ondřej Řezníček, Mojmír Pruch
00:00
Line-up domácích VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Jiří Paleček; hráči v poli: Roman Mach, Petr Augustin, Denis Ligas, Michal Repko, Tomáš Fanta