3:2
4:3
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady C - SSK Future Barrandov 7:6
17. Dominik Záň, 20. Dominik Záň, 22. Ondřej Zelený, 37. Boleslav Kytka, 38. Dominik Záň, 42. Martin Entlicher, 44. Ondřej Zelený - 11. Jan Tomanec, 26. Marek Soukup, 27. Jan Tomanec, 32. Jan Cvrček, 41. Karel Šteker, 42. David Ryneš; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Záhora ? - Matyáš Marek ?; po třetinách: 0:1, 3:2, 4:3;
45:00
43:13
Timeout SSK Future Barrandov
43:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Jan Prošek (7:6).
41:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Martin Entlicher, asistoval Boleslav Kytka (6:6).
41:04
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
41:04
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil David Ryneš, asistoval Marek Soukup (5:6).
40:20
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Karel Šteker, asistoval Jan Tomanec (5:5).
37:30
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Dominik Záň bez asistence (5:4).
36:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Boleslav Kytka, asistoval Tadeáš Doucha (4:4).
31:23
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Jan Cvrček, asistoval Marek Soukup (3:4).
31:09
Vyloučen hráč Martin Entlicher družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
26:46
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Jan Tomanec bez asistence (3:3).
25:50
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Marek Soukup, asistoval Martin Ryneš (3:2).
21:55
20:40
Vyloučen hráč Jan Cvrček družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za hrubost.
19:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Dominik Záň, asistoval Vojtěch Doucha (2:1).
16:43
15:00
15:00
13:18
Vyloučen hráč Jan Tomanec družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za sekání.
10:23
Po velmi dobrém zásahu domácího brankáře skórovali hosté dorážkou do prázdné.
10:22
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Jan Tomanec, asistoval Karel Šteker (0:1).
05:12
Kromě zlomené florbalky toho zápas zatím moc nenabídl
03:48
K zápasu nastoupili dva týmy Borussie Dortmund. V domácí variantě nastoupili SSK, ve venkovní SKV.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů SSK Future Barrandov:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Marek Zelený, Jakub Vrzák, Richard Klíma, Gustav Ondrejčík, Jan Švejda