0:1
4:0
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Hippos Žďár n/S. 5:5
3. Jan Nevěděl, 32. Nikolas Zouhar, 37. David Tretina, 42. Nikolas Zouhar, 42. Nikolas Zouhar - 11. Pavel Rous, 13. Martin Kršek, 14. Filip Mašek, 14. Pavel Rous, 24. Martin Svatoň; rozhodčí: Jiří Klusák - Petr Kadlec; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Aleš Padalík 33 - Daniel Pelikán 30; po třetinách: 1:4, 0:1, 4:0;
45:00
Komentář domácích: "Pěkný zápas, který nám ukázal velké nedostatky - a to je kondička. Díky tomu jsme dovolili přátelům z Brna nás přitlačit ve třetí třetině a div né otočit skóre. První dvě třetiny o něco lepší, ve třetí jednoznačně Hattrick. Díky divákům, soupeřům a Peťovi s Jirkou :-)
45:00
44:21
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
42:56
Timeout Hippos Žďár n/S.
41:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Lukáš Suk (5:5).
41:04
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Jaroslav David (4:5).
36:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Tretina bez asistence (3:5).
34:28
Vyloučen hráč Ondřej Budík družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za špatné střídání.
31:20
30:00
30:00
29:59
Střely : Hippos: 12 , Hattrick: 10
28:22
Vyloučen hráč Martin Kršek družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
23:06
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Svatoň, asistoval Pavel Rous (1:5).
15:00
15:00
14:59
Střely: Hippos 13 , Hattrick 11
13:54
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Tomáš Hrubý (1:4).
13:34
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Mašek, asistoval David Pleskač (1:3).
12:56
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Kršek, asistoval Tomáš Hrubý (1:2).
11:30
Vyloučen hráč Jakub Gheorghe družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
10:25
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Pavel Rous, asistoval Ondřej Budík (1:1).
08:49
Vyloučen hráč Martin Kršek družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
02:04
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Nevěděl, asistoval Martin Lank (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Klusák a Petr Kadlec.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Daniel Pelikán; hráči v poli: Pavel Rous, Tomáš Zeisel, Tomáš Hrubý, Martin Kršek, Ondřej Budík
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Aleš Padalík; hráči v poli: David Sláma, Lukáš Jelínek, David Tretina, Jan Nevěděl, Martin Lank