1:0
3:3
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - ASK Lovosice - LFP 5:5
4. Jaromír Hajnc, 15. Marek Rýdl, 31. Jan Grižák, 35. Ondra Kára, 36. Aleš Rubín - 5. Martin Pešta, 9. Michal Ultsch, 25. Jan Vokál, 30. Patrik Bouša, 36. Martin Pešta; rozhodčí: Petr Kopta - Pavel Váňa; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Joshua M. Whitehead 0, Joshua M. Whitehead 0, Joshua M. Whitehead 0 - Radek Špiřík 0, Radek Špiřík 0, Radek Špiřík -1; po třetinách: 1:2, 1:0, 3:3;
36:00
35:52
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Aleš Rubín bez asistence (5:5).
35:19
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Patrik Bouša (4:5).
34:11
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondra Kára, asistoval Marek Rýdl (4:4).
30:11
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Grižák, asistoval Aleš Rubín (3:4).
29:43
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Patrik Bouša bez asistence (2:4).
29:21
Vyloučen hráč Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nesportovní chování.
24:47
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Vokál, asistoval Patrik Bouša (2:3).
24:22
Vyloučen hráč Ondra Kára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Radek Špiřík družstva ASK Lovosice - LFP
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Joshua M. Whitehead družstva BK REAL ROUDNICE n/L
24:00
24:00
23:47
Vyloučen hráč Jaromír Hajnc družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
23:03
Vyloučen hráč Aleš Rubín družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
23:03
18:43
Vyloučen hráč Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:36
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marek Rýdl bez asistence (2:2).
14:36
Vyloučen hráč Marek Rýdl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
14:15
Vyloučen hráč Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
12:00
12:00
08:10
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Michal Ultsch, asistoval Jan Vokál (1:2).
04:39
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Jan Vokál (1:1).
03:54
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaromír Hajnc, asistoval Matyas Pilař (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kopta a Pavel Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Radek Špiřík; hráči v poli: Lukáš Roneš, Michal Ultsch, Patrik Bouša, Jan Vokál, Martin Pešta