1:1
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:9
28. Václav Jankovec, 29. Vít Pešek, 45. Marek Weber - 6. David Vít, 9. Jonáš Kulhavý, 12. Ondřej Štefek, 16. Lukáš Kafka, 17. Michal Gabriel, 18. David Kolář, 19. Tomáš Kuzma, 27. Viktor Chaloupka, 38. David Vít; rozhodčí: Daniel Fišer - Bohuslav Juráš; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Filip Beran 20 - Adam Stříteský 54; po třetinách: 0:3, 2:5, 1:1;
45:00
44:47
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Marek Weber, asistoval Jiří Varta (3:9).
37:57
Vyloučen hráč Tomáš Kuzma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
37:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Vít bez asistence (2:9).
30:00
30:00
28:42
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Pešek, asistoval Lukáš Fučík (2:8).
27:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Jankovec, asistoval Vít Pešek (1:8).
26:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Viktor Chaloupka, asistoval Lukáš Kafka (0:8).
26:51
Vyloučen hráč Václav Jankovec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
18:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Kuzma, asistoval Adam Pospíchal (0:7).
17:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Kolář, asistoval Jonáš Kulhavý (0:6).
16:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Gabriel, asistoval Lukáš Kafka (0:5).
15:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval David Vít (0:4).
15:00
15:00
12:33
Vyloučen hráč Jan Baštýn družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
11:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Štefek, asistoval David Vít (0:3).
08:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jonáš Kulhavý, asistoval Matěj Kolář (0:2).
05:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Vít, asistoval Ondřej Štefek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Bohuslav Juráš.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Adam Stříteský; hráči v poli: David Vít, Ondřej Štefek, Lukáš Kafka, Viktor Chaloupka, David Horký
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Filip Beran; hráči v poli: Jakub Sutner, Václav Jankovec, Vít Pešek, Marek Weber, Tomáš Páník