3:0
4:0
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - SK BIVOJKY LITVÍNOV 12:0
2. Bára Klikarová, 6. Bára Klikarová, 7. Kamila Kršová, 7. Bára Klikarová, 10. Bára Klikarová, 13. Daniela Vokálková, 18. Viktorie Prokopová, 19. Dominika Večerková, 21. Daniela Vokálková, 24. Bára Klikarová, 25. Barbora Velitšová, 27. Dominika Večerková; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Dominik Picek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Lucie Schorová 26 - Markéta Portová 24; po třetinách: 5:0, 3:0, 4:0;
30:00
26:50
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Dominika Večerková, asistoval Viktorie Prokopová (12:0).
24:54
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Barbora Velitšová, asistoval Manuela Schwab (11:0).
23:44
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Bára Klikarová, asistoval Eliška Sedláčková (10:0).
20:45
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniela Vokálková, asistoval Bára Klikarová (9:0).
20:00
20:00
18:23
17:10
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Viktorie Prokopová, asistoval Eliška Sedláčková (7:0).
15:00
Vyloučen hráč Barbora Rudolfová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
12:21
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniela Vokálková, asistoval Anna Machová (6:0).
10:00
10:00
09:50
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Bára Klikarová, asistoval Viktorie Prokopová (5:0).
06:43
06:08
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Kamila Kršová, asistoval Nikola Zaňková (3:0).
05:43
01:00
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Bára Klikarová, asistoval Kamila Kršová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Dominik Picek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Markéta Portová; hráči v poli: Veronika Kýhosová, Barbora Rudolfová, Karolína Rosenbaumová, Adéla Barochová, Aneta Janouškovcová