2:6
1:3
- : -

Florbal Slow Shoes Holešov - FBK Atlas Blansko 6:13
5. Dominik Krejčí, 6. Tomáš Müller, 8. Dominik Krejčí, 22. Tomáš Müller, 27. Zdeněk Černoch, 36. Radek Mikšík - 1. František Fedra, 4. Petr Husnaj, 6. Dominik Janík, 12. František Fedra, 17. Jiří Kroutil, 19. Lukáš Kučera, 22. Lukáš Kučera, 28. Lukáš Kučera, 28. Vojtěch Fedra, 30. Dominik Janík, 31. Lukáš Kučera, 32. Lukáš Kučera, 43. Lukáš Kučera; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 0:1 + Petr Müller 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Bohdan Bártek ? - Radek Hebelka ?, Petr Špidlík ?; po třetinách: 3:4, 2:6, 1:3;
45:00
42:07
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Vojtěch Fedra (6:13).
42:07
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Špidlík družstva FBK Atlas Blansko
37:24
Vyloučen hráč Vojtěch Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:56
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Radek Mikšík bez asistence (6:12).
31:22
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Daniel Žilka (5:12).
30:44
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera bez asistence (5:11).
30:00
30:00
29:04
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Dominik Janík, asistoval Radek Hebelka (5:10).
27:57
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Jakub Kolmačka (5:9).
27:23
26:16
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Zdeněk Černoch, asistoval Michal Richter (5:7).
24:32
Vyloučen hráč Petr Müller družstva FBK Atlas Blansko na 5 minut za nesportovní chování.
21:46
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Tomáš Müller, asistoval Zdeněk Černoch (4:7).
21:23
18:10
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval František Fedra (3:6).
16:52
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jiří Kroutil, asistoval Štěpán Šváb (3:5).
15:00
15:00
11:47
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil František Fedra, asistoval Lukáš Kučera (3:4).
07:20
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Dominik Krejčí, asistoval Radek Mikšík (3:3).
05:41
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Tomáš Müller, asistoval Radek Mikšík (2:3).
05:04
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Dominik Janík, asistoval Daniel Žilka (1:3).
04:12
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Dominik Krejčí bez asistence (1:2).
03:21
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Husnaj bez asistence (0:2).
00:49
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil František Fedra, asistoval Vojtěch Fedra (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Jan Galuszka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko:
00:00
Line-up domácích Florbal Slow Shoes Holešov: brankář: Bohdan Bártek; hráči v poli: Michal Richter, Zdeněk Černoch, Tomáš Müller, Radek Mikšík, Zdeněk Stibora