0:3
1:4
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Panthers Praha 3:10
4. David Vondra, 8. Matěj Tabášek, 47. David Vondra - 12. Jakub Žiška, 15. Tomáš Mánek, 19. Karel Petrák, 31. Karel Petrák, 34. Karel Petrák, 38. Martin Mattes, 46. Tomáš Mánek, 51. Jan Waldhauser, 60. Michael Petráň, 60. Martin Mattes; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 46; zásahy brankářů: Jan Hartman 18, Martin Baloun 18 - Lukáš Hušek 20; po třetinách: 2:3, 0:3, 1:4;
60:00
Komentář asistenta trenéra hostí M. Mattese: Je vidět, že si kluci věří zápas od zápasu více. Nebýt prospaného začátku, měli kluci celou dobu zápas pod kontrolou. Pozitivum je i úspěšnost přesilovek. Díky soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman, 1.část - "Převládá spokojenost - kvalitním nástupem jsme donutili soupeře rychle přepnout na plné obrátky, takže jsme získali cca 50 kvalitních minut hry, kdy jsme rostli každým momentem. Naši mladí hráči snad začínají chápat, kam je může tento přístup posunout a my vidíme, kteří kluci za tím hladově jdou! Dnes náročný den pro mnoho z nás, ale skvělý a přínosný."
60:00
Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman, 2.část: "Díky naší vlastní cestě se budeme dále zlepšovat i v době, kdy vše ostatní půjde do kopru a stejně jako již nyní například naše U23-jka, i další kategorie a generace brzy začnou sklízet plody naší práce. Mám opravdu radost z dnešního FG dne a těším se na to, co nám přinesou další týdny a měsíce společné činnosti."
60:00
59:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes bez asistence (3:10).
59:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval Marek Zelinka (3:9).
57:42
Domácí cítí příležitost a jdou do šesti
57:41
Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
57:41
Vyloučen hráč Filip Hajžman družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
53:55
Tahle třetina docela bolí na obou stranách, doufejme že to vydrží bez vážnějších následků.
50:16
Zrovna když Kopal nabíhal z trestné, uvolnik se červení na druhé straně hřiště a dávají další branku.
50:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Karel Petrák (3:8).
50:06
Domácí teď dalek jak daleko lépe brání krosy pantherů v oslabení, takže se nedostali k vážnější střele.
48:10
Vyloučen hráč Adam Kopal družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
46:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vondra, asistoval Jiří Petr (3:7).
46:25
Petr nezazmatkoval, Vondra vykoupal golmana hostí.
45:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Jan Martinek (2:7).
45:49
Za Kopala se nikdo nevrátil, a červení přečíslili
44:26
Petrák J. střílí golfovým bachkhandem vysoko nad bránu.
43:52
Mánek teď v úniku po chybě žlutých, Baloun zasahuje.
43:03
Vácha se prohnal podel mantinelu, Matoušek ale jen promáchl.
40:56
Do 3. třetiny vstoupil Start lépe, podaří se domácím zvrátit průběh utkání?
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Baloun družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:13
40:00
38:01
Zlesák teď sympaticky projel až k bráně, Huška neprostřelil.
37:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Jakub Žiška (2:6).
34:30
Pantheři jsou více na balonu, Start ztrácí míč při každé přihrávce.
33:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Jan Waldhauser (2:5).
33:03
Volný úder z rohu, střela z první. Nic složitého.
30:13
30:13
Petrák třikrát vyzkoušel Hartmana od mantinelu a na počtvrté mu to vyšlo.
28:42
Vyloučen hráč Adam Kopal družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:32
Mattes se proletěl vzduchem a získal volný úder před Kunratickou bránou. Žiška pálí jen do Hartmana
26:18
V souboji o balon ze vzduchu se srazilo 5 hráčů. To je jak na D1 za mlhy.
24:24
Tak ne.
22:24
Vyloučen hráč Filip Hajžman družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání.
22:24
Pantheři se přepočítali Start si zahraje 5 na 3. Využijí nabídnutou šanci?
20:53
Vyloučen hráč Karel Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
20:53
Vácha se prohnal jako pendolino podel pravého mantinelu a Petrákovi nezbylo než jej zastavit nedovoleně.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:11
20:00
18:59
18:59
A z chumlu vyletěla Petrákova střela a červení obrací skóre na svou stranu.
18:45
Hra se teď delší dobu drží ve středním pásmu bez výraznějších šancí.
14:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Karel Petrák (2:2).
14:49
Vácha nevyužil nabídku od Zlesáka a Pantheři se dostali do breaku, kdy míček nešťastně přeskočil Hartmana.
11:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Žiška, asistoval Zdeněk Prokůpek (2:1).
11:35
Panthers využili přsilovku, kdžy roztočili žlutou čtveřici obránců
10:36
Vyloučen hráč Jiří Petr družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
07:52
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Tabášek, asistoval Ondřej Peterka (2:0).
07:52
Po sérii výletů na jednu i druhou stranu se nakonec zmocnil míčku Tabášek, který vykroužil dvě kličky a zavěsil za Huškova záda.
05:52
Martinec zkouší střelbu, ale jen do Hartmanových betonu.
03:45
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vondra, asistoval David Weigner (1:0).
03:45
Krásná akce Davida Weignera kdy obral červené u mantinelu a prudkou přihrávkou našel před bránou bezchybného Vondru.
02:26
Také Panthers rychlým průnikem zaměstnávají Hartmana.
01:17
První volný ůdoer před bránou domácích. Pantheři míří pouze do pdopře postavení zdi a nabízí Startu první break, který Hušek musí hasit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Lukáš Hušek; hráči v poli: Kryštof Novotný, Karel Petrák, Tomáš Mánek, Zdeněk Prokůpek, Jan Waldhauser
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Vojtěch Doleček, Ondřej Zlesák, Štěpán Vácha, Filip Bezpalec, Marek Matoušek