1:2
4:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Panthers Praha 6:3
1. Matěj Švácha, 19. Patrik Hrubý, 37. Patrik Med, 39. Adam Stejskal, 42. Adam Stejskal, 42. Ondřej Ježek - 9. Lukáš Vejlupek, 20. Antonín Ježek, 26. Lukáš Vejlupek; rozhodčí: Daniel Fišer - Bohuslav Juráš; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 8; zásahy brankářů: Martin Štochl 17 - Svatopluk Daněk 29; po třetinách: 1:1, 1:2, 4:0;
45:00
41:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ondřej Ježek, asistoval Patrik Hrubý (6:3).
41:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Matěj Rapp (5:3).
38:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Patrik Med (4:3).
36:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Adam Stejskal (3:3).
30:00
30:00
25:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek, asistoval Antonín Ježek (2:3).
20:32
Vyloučen hráč Ondřej Ježek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Antonín Ježek, asistoval Jaroslav Petrák (2:2).
18:26
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil Patrik Med.
18:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Ondřej Ježek (2:1).
17:39
Vyloučen hráč Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
08:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek, asistoval Jaroslav Petrák (1:1).
08:21
Vyloučen hráč Mikuláš Mazanec družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
00:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Švácha, asistoval Jan Huleš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Bohuslav Juráš.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Svatopluk Daněk; hráči v poli: Jaroslav Petrák, Antonín Ježek, Josef Nový, Lukáš Vejlupek, Matouš Hrubý
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Jan Huleš, Matěj Švácha, Matěj Rapp, Adam Stejskal, Patrik Med