2:2
1:1
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FbC Sokol Předměřice n/L 5:4
7. Jakub Tauer, 9. Daniel Novák, 19. Pavel Krejsa, 29. Richard Vrátný, 44. Filip Lněnička - 5. Jiří Kopič, 19. Jan Bednář, 26. Jiří Kopič, 45. Jan Bednář; rozhodčí: Lukáš Jansa - Adam Drahoš; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Kyselý ? - Michal Souček ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:1;
45:00
44:17
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Jonáš Melichárek (5:4).
44:17
Šťastný odraz a míček končí v síti domácích.
44:00
Hosté v 6 hráčích.
43:32
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Filip Lněnička, asistoval Dominik Novák (5:3).
43:32
Filip Lněnička krásně vymetl pavučinky na bližší tyči a skóre je 5:3.
42:45
Vyloučen hráč Jakub Draštík družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za špatné střídání.
42:45
A další přesilovka domácích. Uvidíme jestli bude úspěšná.
39:10
Hosté zkouší vysoký pressing jako Liverpool.
38:24
Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
36:26
Hra se nám začíná přiostřovat a padají nepěkná slovíčka.
36:08
Ohromující zákrok hostujícího brankáře.
34:38
Přesnost přihrávek je na levelu amerického snipera.
33:50
A máme možnost vidět další přesilovku Litomyšle, která snad přinese ovoce.
33:16
Vyloučen hráč Petr Hlušička družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
33:16
Dnešní utkání sleduje přesně 44 párů očí. A v hale vládne bouřlivá atmosféra.
28:21
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Richard Vrátný, asistoval Tomáš Jiruše (4:3).
28:21
A máme tu další branku domácích. Hráč s číslem 24 Tomáš Jiruše nádherně pokoupal obranu hostí a připravil krásnou střeleckou pozici pro Ríšu Vrátného.
27:46
Domácí hráč s číslem 29 dnes připomíná spíše hvězdu Interu Milán Romelu Lukaka, nejde jej odstavit od balónu.
26:40
Opět neskutečný Kyselý.
25:24
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jiří Kopič, asistoval Jonáš Melichárek (3:3).
23:20
Domácí brankář Jan Kyselý v bráně předvádí výkony jako Marc André Fleury.
22:47
Neskutečná střela Filipa Lněničky. Ale gól nepřinesla a tím skončila i domácí přesilovka.
21:24
Domácí hrají přesilovku, uvidíme co z toho vymyslí.
20:55
Vyloučen hráč Václav Ponča družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
18:51
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Pavel Krejsa, asistoval Dominik Novák (3:2).
18:38
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Lukáš Doležal (2:2).
15:00
15:00
08:25
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Daniel Novák, asistoval Jakub Tauer (2:1).
06:16
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jakub Tauer, asistoval Daniel Novák (1:1).
04:40
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jiří Kopič bez asistence (0:1).