1:3
0:3
- : -

Spartak Pelhřimov - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 1:6
4. Vojtěch Zach - 1. Adam Bureš, 7. Lukáš Mühlfait, 8. Adam Křepinský, 18. Adam Křepinský, 18. Šárka Kudlová, 21. Adam Křepinský; rozhodčí: Šárka Jandová - Daniel Kršek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Michal Březina ? - Matěj Fridrich ?; po třetinách: 1:3, 0:3;
20:06
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Křepinský, asistoval Lukáš Mühlfait (1:6).
19:38
Vyloučen hráč Vojtěch Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:28
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Šárka Kudlová, asistoval Adam Bureš (1:5).
17:04
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Křepinský, asistoval Jakub Hart (1:4).
13:00
13:00
07:53
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Křepinský, asistoval Jan Holas (1:3).
06:46
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Mühlfait, asistoval Adam Bureš (1:2).
03:23
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Vojtěch Zach, asistoval Šimon Kysela (1:1).
01:38
Vyloučen hráč Jan Holas družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za špatné střídání.
00:45
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Bureš, asistoval Šárka Kudlová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šárka Jandová a Daniel Kršek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Jan Kolář, Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jakub Hart, Jan Holas, Adam Křepinský