1:5
3:5
- : -

FBC Česká Lípa blue - FBC Panthers Liberec 4:10
6. Samuel Vacek, 15. Lubomír Jelínek, 16. Samuel Vacek, 18. David Sedláček - 6. Ondřej Vyšohlíd, 9. Štěpán Smejkal, 9. Štěpán Smejkal, 11. Štěpán Smejkal, 12. Tomáš Horan, 13. Štěpán Smejkal, 14. Matouš Papírník, 17. Ondřej Vyšohlíd, 18. Michal Frolík, 23. Štěpán Smejkal; rozhodčí: Filip Smutný - Michal Václavík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Tobias Hartman 11 - Jan Abrt 4; po třetinách: 1:5, 3:5;
24:00
22:56
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Štěpán Smejkal, asistoval Jonáš Honzek (4:10).
17:37
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil David Sedláček, asistoval Michaela Mazurová (4:9).
17:07
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Michal Frolík z trestného střílení (3:9).
16:32
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Vyšohlíd, asistoval Tomáš Horan (3:8).
15:48
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Samuel Vacek bez asistence (3:7).
14:59
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Lubomír Jelínek, asistoval Samuel Vacek (2:7).
13:32
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Matouš Papírník, asistoval Jakub Svoboda (1:7).
12:59
12:00
12:00
11:11
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Horan bez asistence (1:5).
10:45
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Štěpán Smejkal, asistoval Josef Štrincl (1:4).
08:56
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Štěpán Smejkal, asistoval Šimon Ježek (1:3).
08:48
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Štěpán Smejkal, asistoval Ondřej Vyšohlíd (1:2).
06:41
Vyloučen hráč Štěpán Smejkal družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
05:40
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Vyšohlíd, asistoval Jonáš Honzek (1:1).
05:25
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil Samuel Vacek, asistoval Lubomír Jelínek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Smutný a Michal Václavík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Jan Abrt; hráči v poli: Šimon Ježek, Ondřej Vyšohlíd, Štěpán Smejkal, Jakub Svoboda, Matouš Papírník
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa blue: brankář: Tobias Hartman; hráči v poli: David Sedláček, Radim Kaňka, Lubomír Jelínek, Vojtěch Buček, Michaela Mazurová