0:1
0:2
- : -

FBC Hvězdy Česká Skalice - FBC LETOHRAD Orel Orlice 0:3
2. Jan Faltus, 23. Jan Faltus, 24. Nikolas Brdíček; rozhodčí: Ondřej Kubelka - Štěpán Appl; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Lexman ? - Vojta Krejsa ?; po třetinách: 0:1, 0:2;
24:00
23:47
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Nikolas Brdíček bez asistence (0:3).
22:04
Timeout FBC Hvězdy Česká Skalice
22:04
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Faltus, asistoval Jan Burianec (0:2).
21:01
Vyloučen hráč Matěj Šatný družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
13:01
Vyloučen hráč Petr Koníček družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
06:11
Vyloučen hráč Karolína Skulbaševská družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
01:50
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kubelka a Štěpán Appl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice:
00:00
Line-up domácích FBC Hvězdy Česká Skalice: brankář: Petr Lexman; hráči v poli: Matěj Šatný, Ondřej Dolének, Šimon Príbojský, Ondřej Lukavský, Martin Daks