3:0
0:0
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Jaroměř 8:0
4. Michal Strachota, 11. Daniel Nicklas, 13. Michal Strachota, 17. Jan Zavadil, 18. Tomáš Nushart, 29. Michal Strachota, 32. Michal Klápa, 37. Miroslav Šnajdr; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Daniel Váradi 2, Václav Zavadil 19 - Šimon Špaček 6, Jiří Veinfurter 20; po třetinách: 5:0, 3:0, 0:0;
60:01
Komentář vedoucího TJ Sokol Jaroměř (Tomáš Křovina): "V dnešním zápase musíme sportovně přiznat byl soupeř lepší ve všech aspektech. Děkujeme za skvělou atmosféru a gólmanovi domácích přejem brzké uzdravení"
60:01
Komentář trenéra Karlových Varů (Petr Pánek): "Koncentrovaným výkonem po celý zápas jsme si došli pro zasloužené tři body. Děkujeme skvělým fanouškům za atmosféru a soupeři přejeme šťastnou cestu domů
51:50
Domácí se to snaží hrát jak se říká až do kuchyně, čímž se připravují o šanci na změnu stavu
38:45
Černý se dostal po špatné rozehrávce domácích do dobré šance, vůbec však netrefil branku
36:50
Nicklas našel nádherným pasem přes celou šíři hřiště Šnajdra a ten již neměl problém uklidit do prázdné branky
36:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Daniel Nicklas (8:0).
33:09
Strachota měl již Veinfurtera položeného, ten však na poslední chvíli vložil do jeho střely ruku a skóre se tak nemění
33:08
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Michal Strachota.
31:58
Vyloučen hráč Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
31:07
Strachota dostal jak se říká strom, přesto dokázal míček posunout na Klápu, který ke třem asistencím přidává taky branku
31:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (7:0).
29:34
Veinfurter výborně pokryl pokusy Pechy a Chudiny
28:40
Strachota se dokázal vymanit z obležení dvou hostujících obránců a nádhernou ranou pod břevno zvyšuje na 6:0
28:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Klápa (6:0).
25:49
25:12
Zavadil našel dlouhých výhozem Klápu, jeho pokus vykryl Veinfurter
24:20
Skvělý zákrok teď předvedl Zavadil
23:49
Vyloučen hráč Jakub Pecha družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:44
Hašek se teď dral k odraženému míčku, Kalaš ho však na poslední chvíli dokázal posunout na svého spoluhráče
21:37
Jaroměř teď předvedla doboru pasáž, kdy vypálila směrem ke karlovarské brance několik střel
20:36
Hosté hrají v plném počtu, tentokrát oslabení ubránili
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř
20:00
20:00
První třetina měla jednoznačný průběh, Jaroměř se příliš do hry nedostávala a vypadá to, že domácí nechtějí připustit překvapení
20:00
19:59
Střely na branku: 11-4
18:33
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Alois Burian (5:0).
17:55
Nushart se s tím nepáral a nádhernou ranou z půlky zvyšuje již na 5:0
16:23
Svatek našel na pravém křídle volného Zavadila a jeho pokus propadl Špačkovi za záda
16:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Matěj Svatek (4:0).
14:15
Hosté se vůbec nemůžou prosadit a k míčku se dostávají pouze za cenu faulů
12:38
Strachota si vzal míček u své branky a elgantním slalomem prokličkoval celou jaroměřskou obranou a neměl problém ani s brankářem
12:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Václav Zavadil (3:0).
12:07
Zavadil likviduje dobrý pokus jednoho z jaroměřských střelců
10:36
Domácí přesilovka bleskově využitá, Klápa našel na středu volného Nicklase a jeho dělovku neměl gólman šanci vykrýt
10:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Michal Klápa (2:0).
10:13
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.