2:0
2:1
- : -

Viking TJ Kobylisy - Panthers Praha C  4:1
16. Karolína Břoušková, 23. Petra Tláskalová, 27. Karolína Břoušková, 35. Tereza Panenková - 27. Andrea Nováková; rozhodčí: Martin Mašín - Karel Hlinka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Krmelová ?, Tereza Krmelová ?, Tereza Krmelová ? - Marie Dresslerová ?, Marie Dresslerová ?, Marie Dresslerová ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 2:1;
36:00
35:57
Trestný úder Pantherek míjí bránu Krmelové a Kobylisandy jdou slavit.
35:30
Poslední minutka už 3 body Kobylkám nevezme.
35:25
Kubova holka teď nenechala nikoho skorovat, Kuba má z toho smíšené pocity.
34:45
Fanoušci by si dnes zasloužili minimálně ty hezké dortíčky, co tu leží vedle mě na lavičce. Děkujeme za podporu.
34:05
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Tereza Panenková bez asistence (4:1).
34:05
Kobylisy jsou ve 3. třetině lepší, teď skoruje Pany po střele z mezikruží. Hezký gol.
30:40
Zatímco na tribuně bude dědků víc, v kádru domácích je Dědek jen jeden a ten nervozně přešlapuje na lavičce. Pískej konec, přeji si všichni příznivci domácích.
29:54
Simča je tvrďák, pocítila to nejedna protihráčka.
28:30
Hala jako v ohni, všichni skandují: "Vikingové, Vikingové"
27:55
Těhulka Pavla, co se kouká už jen na Sama Doma, komentuje hru domácích. "Jsou hezky sehrané".
26:46
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Karolína Břoušková, asistoval Tereza Panenková (3:1).
26:46
Hezká akce domácích končí třetím golem v síti hostů. Kevinka měla lehkou práci.
26:25
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil Andrea Nováková, asistoval Marie Dresslerová (2:1).
26:25
Hezká akce hostující 92.
25:50
Kuba komentuje: "Tlačíme Panthery do kouta"
22:23
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Petra Tláskalová, asistoval Tereza Panenková (2:0).
22:23
Vlasák zaslouženě skoruje z předbrankového prostoru. - Tak ne, moje chyba, střelkyně je jiná dívka, ale gol samozřejmě stejně hezký.
20:38
Sestra z půlky, ale bohužel nad.
19:00
Slečna od kluka, co tu vedle mě sedí, celkem dobře střílí.
18:00
Domácí dávají břevno a můžeme na změnu stran.
15:43
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Karolína Břoušková bez asistence (1:0).
15:43
Konečně gol, po dobrém tahu na branku skoruje Kevinka.
13:00
Domácí se ubránily.(i?)
12:00
12:00
12:00
12:00
Aby se všechny holky stejně opálily, budou se v půlce třetiny měnit strany.
12:00
11:59
První třetina končí bez branek, ale hra má dobré tempo.
11:00
Rozhodčí si žádá o nový míč, už asi potřetí. Kdo to má platit?
10:55
Vyloučen hráč Petra Tláskalová družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:55
Hosté si zahrají "po ostrém" zákroku přesilovku.
09:30
Vlasák zatím svoji technikou převyšuje všechny ostatní hráčky.
06:53
Číslo 9 z pantherek hlasitě rozdává pokyny, jak rozehrávat. Poslední minutu jsou Panthers o trochu lepší
06:15
Kapitánka domácích Simča zatím poctivě běhá a brání, určitě by tak běhala i s pejskem, kéž by ho však měla. Hra stále vyrovnaná, dost soubojů.
04:00
Rozběhla se nám 5. minuta, skore stále nerozhodné, domácí zatím lepší.
03:00
Ženu s jménem Vlasák bych nechal v šatně zkontrolovat. Ověřil si jí sám trenér, aby nebyly časem problémy s pohlavím?
01:32
První obrovská šance domácích, bohužel vykoupaná golmanka byla přestřelena.
00:01
Hala bouří, holky vzdychají a my jdeme na to.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Mašín a Karel Hlinka.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha C :
00:00
Line-up domácích Viking TJ Kobylisy:
00:00
Zdravím všechny florbalové fajnšmekry při výroční neděli. Dnes se můžeme těšit na utkání tradičních soupeřů, Kobylis a Panthers. Zatímco mužské elitní celky hraji stejnou ligu - Národní, u žen se musíme spokojit s tím, že se jedná o zápas Kobylis "A" versus Panthers "C", přičemž elitní tým Pantherek hraje Extraligu.