1:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - BK REAL ROUDNICE n/L 6:2
3. Markéta Lenfeldová, 8. Anna Luftová, 10. Lea Veselská, 11. Anna Luftová, 16. Tereza Holcová, 25. Lea Veselská - 18. Eliška Sedláčková, 28. Nikola Gumanová; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Kateřina Dvorská ? - Lucie Schorová ?; po třetinách: 3:0, 2:1, 1:1;
30:00
27:51
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Nikola Gumanová bez asistence (6:2).
24:42
Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
24:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lea Veselská, asistoval Markéta Lenfeldová (6:1).
20:00
20:00
17:06
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Eliška Sedláčková, asistoval Nikola Gumanová (5:1).
15:59
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tereza Holcová, asistoval Karolína Hisemová (5:0).
11:41
Vyloučen hráč Bára Klikarová družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
10:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Anna Luftová, asistoval Lenka Štrbáková (4:0).
10:00
10:00
09:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lea Veselská bez asistence (3:0).
07:00
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Anna Luftová bez asistence (2:0).
05:20
Vyloučen hráč Karolína Hisemová družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
02:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Lenfeldová, asistoval Lenka Štrbáková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Lucie Schorová; hráči v poli: Nikola Gumanová, Eliška Sedláčková, Bára Klikarová, Manuela Schwab, Viktorie Prokopová