3:3
2:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FK Slovan J.Hradec 5:6
27. Patrik Holý, 36. Ondřej Veselý, 40. Lukáš Fořt, 44. Patrik Holý, 50. Patrik Holý - 10. Jakub Píša, 13. Filip Šimek, 22. Jan Dítě, 31. Michal Tibitancl, 34. Martin Novák, 49. Jakub Jindra; rozhodčí: Lukáš Teska - Adam Hofhansl; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 26 - Jakub Rytíř 29; po třetinách: 0:2, 3:3, 2:1;
60:00
59:59
V první třetině štíři ztráceli, ale vše dohnali. Jindřichův Hradec si vedl dobře po celou dobu zápasu. Zápas hodnotím jako povedený. Šťastnou cestu domů hostům.
59:59
Komentář trenéra hostů: Velmi vyrovnané utkání za které soupeři děkujeme. Od začátku zápasu se nám dařilo podat super bojovný a týmový výkon, což dnes rozhodlo.
59:59
Komentář trenéra domácích: Promíchaná sestava a tréninkové manko se v první polovině projevilo na našem herním projevu. V druhé půli jsme změnili sestavu a byli jsme kvalitnější, ale na body to nestačilo. Gratuluji soupeři k výhře.
59:40
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
59:10
Štíři hrají v šesti
49:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Patrik Holý, asistoval Lukáš Tinavský (5:6).
48:11
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Vojtěch Prokop (4:6).
43:11
Domácím chybí poslední gól do dorovnání
43:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Patrik Holý bez asistence (4:5).
40:01
Začíná poslední část utkání
40:00
40:00
39:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Fořt, asistoval Daniel Chvosta (3:5).
35:05
Domácí se snaží dohnat hosty
35:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Veselý, asistoval Lukáš Tinavský (2:5).
35:01
Vyloučen hráč David Vettermann družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
33:14
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Tobiáš Jan Všechovský (1:5).
30:42
Vlastní branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Tibitancl (1:4).
26:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Patrik Holý, asistoval David Camrda (1:3).
21:49
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Dítě, asistoval Jaromír Žák (0:3).