2:6
1:3
- : -

FBC Došwich Milevsko - Panthers Praha 4:13
17. Adam Černý, 25. Kryštof Süsmilich, 35. Václav Strouhal, 56. Václav Strouhal - 10. Jan Waldhauser, 11. David Mašát, 14. Jan Kšír, 19. Jan Waldhauser, 23. Jan Waldhauser, 23. Jiří Hadamovský, 30. Karel Petrák, 32. Jan Waldhauser, 33. Jiří Hadamovský, 37. Zdeněk Prokůpek, 49. Karel Petrák, 55. Martin Mattes, 58. Karel Petrák; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 5:1; využití: 1:3; diváků: 46; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 45 - Dominik Moravec 25; po třetinách: 1:4, 2:6, 1:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: Domácí - 9, Hosté - 24
60:00
Komentář trenéra hostů: "Kluci měli zápas od začátku pod kontrolou a mohli jsme využít kompletní kádr, takže si zahráli i mladší kluci. Děkujeme soupeři za férové utkání."
60:00
Komentář trenéra domácích: "Blahopřeji lepšímu soupeři k vítězství"
60:00
58:59
Domácí jsou dnes hodně nedisciplinovaní a už tu pyká další.
58:58
Vyloučen hráč Vojtěch Soulek družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
57:34
Už jsem myslel, že domácí oslabení ustojí. Nestalo se tak.
57:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Jaroslav Petrák (4:13).
55:48
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (4:12).
55:48
Domácí se ani v oslabení nevzdávají a prosazují se v oslábku.
55:39
Vyloučen hráč Marek Čáp družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
54:25
Tohle už je hotové. Několikátá šance už končí gólem.
54:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Jaroslav Petrák (3:12).
50:26
Další jedna z těžkých chvil pro domácí. Celé střídání pod zámkem.
48:04
Ta měla oči. Krosová nabídka a Petrák jen nastavil čepel.
44:02
Domácí obrana jako cedník. Hosté chodí snadno do šancí. Kahoun se ale zatím drží.
36:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Zdeněk Prokůpek, asistoval Jaroslav Petrák (3:10).
35:45
Vyloučen hráč Petr Dolejš družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
35:45
Vyloučen hráč Kryštof Süsmilich družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:05
Výborný tah na branku teď předvedl Strouhal a pohotově dorazil střelu Černého
34:04
32:52
Hosté jsou při chuti. Kahy to zase loví
32:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Hadamovský, asistoval Jaroslav Petrák (2:9).
31:55
Chytrá a jak jednoduchá střela po zemi na zadní tyč kolem přesouvajícího se Kahouna.
31:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Tomáš Mánek (2:8).
29:48
Zvoní tyč! Domácí svatyně
29:06
Hosté teď tu pilku zatáhli více a je z toho golová střela na zadní tyč. Kahoun jen krčil rameny.
29:05
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Kryštof Novotný (2:7).
28:36
Hra se nám trochu srovnala a každý chvilku tahá pilku.
24:33
Černy sejmul soupeře, dle sudích čistě a z rychlého brejku Sísa zavěsil
24:32
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Kryštof Süsmilich, asistoval Jan Loskot (2:6).
23:32
Vyloučen hráč Lukáš Bárta družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
22:51
Historie se opakuje. Stejně jako včera nepodchycený začátek druhé části.
22:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Hadamovský, asistoval Michael Petráň (1:6).
22:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Karel Petrák (1:5).
21:43
Véna nám vyleštil brankoviště a pokračujeme dál. Mop ti mete dobře.
18:05
Výborný blok Trojáčka. Tohle by Kahoun opět neměl.
16:14
Spolupráce Adamů. Fridrich krásně na Černého a ten byl nekompromisní!
16:13
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Adam Fridrich (1:3).
13:44
Třetí gol hostů. Obtočení kolem branky a zásun za tyčku. Kahoun zase docela divák.
13:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Kšír bez asistence (0:3).
12:17
Štván nadvakrát, ale vše do bloku.
10:22
Tak tohle si za rámeček domácí brankář nedá. Střela nic moc, ale ještě větší nic od Kahouna.
10:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Mašát, asistoval Martin Mattes (0:2).
09:30
Obrovská chyba v domácí rozehrávce a je z toho trest v podobě prvního gólu.
09:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser bez asistence (0:1).
07:01
Kahounova kebulačka. Pro oko diváka solidní, pro šanci na gol moc ne.