2:2
2:0
- : -

FTC Vysoké Mýto - FLORBAL LITOMYŠL 8:2
3. Marek Cifra, 4. Tomáš Janiš, 10. Vít Jakubec, 15. Vít Jakubec, 25. Jiří Unzeitig, 29. Jiří Unzeitig, 33. Jan Novák, 38. Ondřej Stoklasa - 23. Dominik Novák, 23. Zdeněk Štancl; rozhodčí: Martin Mareš - Jan Čečetka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Tomáš Vopršálek 6 - Jan Kyselý 37; po třetinách: 4:0, 2:2, 2:0;
45:00
37:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ondřej Stoklasa, asistoval Jan Novák (8:2).
34:36
Vyloučen hráč Jan Ossendorf družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
32:26
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Novák, asistoval Jiří Unzeitig (7:2).
30:00
30:00
28:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig bez asistence (6:2).
24:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Jan Novák (5:2).
22:56
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Zdeněk Štancl, asistoval Lukáš Jireček (4:2).
22:15
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Dominik Novák, asistoval Jakub Tauer (4:1).
15:00
15:00
14:04
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vít Jakubec, asistoval Jan Novák (4:0).
09:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vít Jakubec, asistoval Marek Cifra (3:0).
08:15
Vyloučen hráč Richard Vrátný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování hokejky.
03:44
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Janiš, asistoval Petr Lesák (2:0).
02:59
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Marek Cifra bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Mareš a Jan Čečetka.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Jan Kyselý; hráči v poli: Dominik Novák, Jakub Tauer, Daniel Novák, Pavel Krejsa, Jan Kvapil
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Vopršálek; hráči v poli: Ondřej Tulis, Tomáš Janiš, Marek Cifra, Jan Vácha, Petr Lesák