3:0
6:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - HEROS Florbal Chomutov 9:2
31. Daniel Nicklas, 38. Michal Klápa, 39. Filip Chmelíček, 42. Filip Chmelíček, 44. Daniel Nicklas, 52. Daniel Nicklas, 57. Daniel Nicklas, 57. Jiří Mutínský, 58. Filip Chmelíček - 13. Tomáš Novotný, 55. Petr Linc; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Václav Zavadil 31 - Karel Šantora 40; po třetinách: 0:1, 3:0, 6:1;
60:01
Komentář trenéra Karlových Varů (Petr Pánek): "Krom první třetiny, kdy jsme měli absolutně neefektivní zakončení jsme zápas měli pod kontrolou. Od druhé třetiny se herní převaha projevila i ve vstřelených brankách a ve třetí jsme jen potvrdili svou dominanci na hřišti. Výborná hra dozadu, dopředu nám to nakonec taky vyšlo. Děkujeme soupeři a skvělým fanouškům
60:01
Komentář trenéra Florbal Chomutov (Martin Bocian): "Dnes jsme bohužel udělali až příliš velké množství chyb na to, abychom dokázali na hřišti prvního týmu tabulky uspět. Díky všem divákům, kteří nás přijeli podpořit a mrzí mě, že jsme jim neudělali více radosti. Soupeři gratuluji k zaslouženému vítězství.
60:00
58:36
Domácí se drží na míčku a kontrolují výsledek
57:01
Hosté hru otevřeli, to ale potrestali domácí třemi góly a o vítězi je definitivně rozhodnuto
57:00
Timeout HEROS Florbal Chomutov
57:00
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Filip Chmelíček, asistoval Michal Klápa (9:2).
56:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Michal Chudina (8:2).
56:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Zavadil (7:2).
54:55
Linc to zkusil z rohu přímo na branku a k překvapení všech v hale
54:54
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc bez asistence (6:2).
54:13
Běloch nám teď předvedl golfový nápřah, míček však netrefil
52:38
Grener vysoko nad
51:16
Zavadil přihrávkou z otočky našel na středu Nicklase a ten ranou bez přípravy kompletuje hattrick
51:15
50:43
Výborný zákrok Zavadila
50:00
Domácí hrají v plném počtu
48:00
Vyloučen hráč Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra rukou.
46:27
Dnešní utkání sleduje 180 diváků
45:32
Nushartovi v ideální střelecké pozici sjel míček z čepele
43:38
Zavadil hledal Nicklase na střelu z první, ten si ještě míček potáhl a trefuje přesně do šibenice
43:37
42:30
Domácí riskovali v rozehrávce a jejich chyby musel řešit Zavadil
41:03
Rozhodčí signalizoval přesilovou hru pro Vary, ta se nakonec konat nebude Klápa totiž našel při hře v šesti Chmelíčka a ten opět trefuje odkrytou klec
41:02
40:00
40:00
39:59
Střely na branku: 12-8
39:30
Chomutov se chystal rozehrát signál ten jim však vůbec nevyšel a rázem z toho byla na druhé straně šance Strachoty
38:16
Nádherná akce domácích na jeden dotek končí střelou Chmelíčka do zcela odkryté klece, Šantora neměl nejmenší šanci zasáhnout
38:15
37:04
Klápa dlouho držel míček, nakonec však vypálil a trefuje se přesně k tyči
37:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (2:1).
30:11
Hosté se te´d snažili využít střídání domácích a vybojovat míček za brankou, jenže propadli a z následného brejku srovnává Nicklas
19:54
Domácí přesilovou hru nevyužili a to především díky skvělém Šantorovi, který předvedl několik skvělých zákroků
18:52
Hosté zatím výborně brání
17:54
Vyloučen hráč Petr Švehla družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
17:14
Klápa ztratil míček, byl však faulován
15:30
Nushart byl hodně aktivní v útočném pásmu, chomutovská obrana si s ním poradila
12:36
Obrovská chyba v domácí rozehrávce, kdy jeden z hráčů přihrál úplně volnému Novotnému a ten ranou k tyči otevírá skóre
12:35
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný bez asistence (0:1).
12:12
Domácí teď chybovali v rozehrávce a hned s toho byla nebezpečná šance Chomutova
10:55
Korbel teď zabránil jistému gólu, když vyškrábl z brankové čáry střelu Kučery
09:51
Výborná akce Mutínského ,který našel před brankou Smolku, ten však Šantoru nepropálil