4:1
7:4
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Z.F.K. AQM Petrovice 15:6
6. Miroslav Šnajdr, 7. Jiří Mutínský, 8. Michal Chudina, 16. Jan Zavadil, 24. Daniel Kalaš, 31. Michal Strachota, 34. Jakub Pecha, 40. Daniel Nicklas, 45. Tomáš Nushart, 53. Michal Chudina, 56. Michal Chudina, 57. Michal Strachota, 58. Miroslav Šnajdr, 60. Michal Strachota, 60. Daniel Nicklas - 10. Jan Daubner, 25. Petr Skácel, 43. Jan Daubner, 46. Petr Kašpar, 49. Petr Skácel, 54. Petr Kašpar; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Václav Zavadil 14, Tomáš Bartůšek 9 - Ondřej Kolajta 33; po třetinách: 4:1, 4:1, 7:4;
60:01
Komentář trenéra Petrovic (Martin Vlček): Děkuji všem svým hráčům, kteří dnes odcestovali přes celou republiku do Varů za zápas. Padesát dva minut jsme se prezentovali sympatickou hrou, bohužel závěr byl o tom, že nás bylo deset a měli jsme za sebou sedm hodin v autě. Toho využili domácí aby si na nás zvedli sebevědomí. Děkuji všem za hru.
60:01
Komentář trenéra Karlových Varů (Petr Pánek): "Zápas v tréninkovém tempu, který s florbalem měl málo co společné. Jediné pozitivum bylo dnes vysoký počet vstřelených branek na obou stranách a první minuty juniorského gólmana. Děkuji soupeři a přeji mu šťastnou cestu domů a děkuji našim fanouškům a slibuji, že příště se budeme prezentovat koukatelnějším florbalem.
60:00
59:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Michal Strachota (15:6).
59:49
Vyloučen hráč Roman Ochodek družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
59:08
Bartůšek předvedl skvělý zákrok, odraženého míčku se zmocnil Strachota a nádherným sólem přes celé hřiště navyšuje. Juniorský gólman si tak připsuje při svém prvním startu i asistenci
59:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Tomáš Bartůšek (14:6).
58:30
Domácí drží míček a kontrolují hru
57:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Michal Chudina (13:6).
56:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Tomáš Nushart (12:6).
56:00
Parádní zákrok Bartůška
55:19
Chudina rychlou otočkou okolo branky kompletuje hattrick
55:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Chudina, asistoval Filip Chmelíček (11:6).
54:15
Zavadil teď ani napodruhé nedokázal vsítit jedenáctý gól
53:08
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Petr Skácel (10:6).
52:14
Konečně to tam domácím spadlo, Chudina byl v ideální střelecké pozici a neměl problém se zakončením
52:13
51:30
Zbořil v samostatném úniku trefil tyč
49:54
Zajímavá situace v domácím brankovišti, Skácel nejprve trefil tyč, poté míček prošel podél brankové čáry, za ní však neskončil
49:05
Tři těžké zákroky předvedl Kolajta
48:08
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel, asistoval Petr Kašpar (9:5).
46:57
Strachota předvedl ukázkovou prohazovačku, zuby si vylámal až na brankáři
45:15
Domácí se vykašlali na branění a nechali úplně volného Kašpara v klidu zakončit, s tímhle gólman nemohl dělat vůbec nic
45:14
44:54
Nushart umístil svůj projektil přesně k tyči
44:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Michal Strachota (9:3).