2:1
0:2
0:1

Spartak Pelhřimov - FBC Letka Toman Finance Group 4:5p
3. Václav Fučík, 12. Ladislav Běhounek, 25. Viktor Vlach, 35. Jan Knězů - 12. Lukáš Toman, 30. Lukáš Toman, 43. Jakub Smrčka, 43. Dalibor Ondruch, 62. Tomáš Lokša; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 158; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 18 - Roman Fučík 45; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:2, 0:1;
61:25
65:00
Střely v prodloužení: 2:1
65:00
Komentář trenéra domácích: Děkuji hráčům za velice bojový výkon a přístup k utkání. Bohužel se nám nepodařilo dát vítězný gól a druhý bod putuje do Ostravy. Děkuji soupeři a divákům.
65:00
Komentář trenéra hostů:Potvrdilo se, že to bude těžký zápas. Domácí jsou fyzicky výborně připraveni. My jsme ze začátku nedali nějaké šance, soupeř nás přitlačil to bez diskuze, ale 3 ze 4 gólů jsme jim připravili na zlatém podnose my sami. Jinak bychom dnes dostali 1. Když tyto podnosy nebudeme servírovat budeme dostávat opravdu hodně málo gólů. V obraně jsme to urvali perfektně.
64:59
Přesilovky zase kvalitní. Oslabení též. V pondělí trénink 20:30 na Sareze 3x3, 4x4, 5x5 na celém hřiště. Jedeme bomby, snad už bílí také jednou vyhrají. Radce přejeme brzké uzdravení.
61:25
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Tomáš Lokša bez asistence (4:5).
59:14
Domácí se snaží rozehrát bez chyby, protože ví, že je jedna chyba může stát celý zápas.
56:37
Hosté kombinují jak se dá, ale stále bez golu.
54:12
Hosté začínají hrát čím dál víc do těla.
50:11
Fučík po samostatném úniku trefuje břevno.
49:26
Hosté se pokouší prolomit obranu domácích, ale zatím se jim to nepovedlo.
44:15
Faul do zad Vlachovy, který následně skončil napůl za mantinelem, ale rozhodčí vyloučení nepíská.
42:53
Hosté střílí ze středu a dávají gol nad nohu Kuchaře.
42:52
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Dalibor Ondruch, asistoval Ondřej Vavro (4:4).
42:26
Vyloučen hráč Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování hokejky.
42:01
Domácí si nepohlídali jednoho hráče který následně zakončuje a dává gol.
42:00
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Jakub Smrčka, asistoval Jan Hranický (4:3).
40:48
Brothánek střílí, ale pouze do bloku hostů.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 16:9
40:00
39:39
Hosté v breaku, ale Poduška opět skvěle ubránil.
36:26
Rozehrávku hostů z rohu překazil Fučík.
34:16
Poduška dává přihrávku na Knězů a ten zakončuje bez problému do brány.
34:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Petr Poduška (4:2).
34:00
Fučík našel chybu v rozehře , ale jeho jmenovitý protivník v bráně chytá.
33:23
Šincl netrefuje poloprázdnou branku.
32:49
Hosté stříllí, ale Kuchař chyta bez problému.
32:06
Vyloučen hráč Vojtěch Mozr družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za opakované přestupky.
31:46
Hosté si v rozehrávce nejsou moc jistí.
30:16
Únik Zrzavého skončil tím, že byl faulován.
29:06
Výběh z rohu končí golem.
29:05
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Lukáš Toman, asistoval Jiří Šincl (3:2).
27:50
Dlouhý nához hostů odpaluje Brothánek.
26:20
Sláma sám před bránou, trefuje roh hřiště.
24:43
Vlach si nabíhá do volného prostoru, kam mu nahrává Poduška, následně Vlach trefuje vzdálenou tyč.
24:42
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Petr Poduška (3:1).
24:03
Sláma se dostává přes dva hráče, ale Fučík chytá!
23:03
Domácí zkouší rozehrát přes střed, ale bohužel marně, hosté si střed hlídají.
21:44
Hosté spalují šanci přestřelením branky.
18:55
Domácí v klidu rozehrávají přesilovku jen jediná chyba se může proměnit v gol.
18:13
Vyloučen hráč Jaromír Veselý družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování hokejky.
17:25
Hosté se snaží protlačit domácí obranu, ale zatím marně.
15:54
Akci hostů pokryl Šulc.
14:10
Během 15 vteřin měli domácí 3 střely, ale ani jedna neskončila golem.
11:56
Střela Vlacha od mantinelu byla následně doražena Běhounkem a skončila golem.
11:55
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Viktor Vlach (2:1).
11:01
Standartní situace hostů, po špatném převzetí hráčů od domácích, skončila golem a tím pádem srovnáním na stav 1:1.
11:00
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil Lukáš Toman, asistoval Vojtěch Blana (1:1).
10:24
Domácí povedenou rozehrávkou tlačily hosty, ale bylo z toho jen střelení míčku za mantinel.
07:44
Akce hostů končí přestřelením branky.
06:50
Hendrych svojí backhandovou přihrávku od mantinelu na střed málem zajistil gol, ale Běhounek netrefuje.
06:15
Fučík z rohu přihrává na Podušku, ale jeho střela jela po zemi.
05:05
Sláma backhandem přestřeluje bránu.
03:52
Hendrychova střela proletěla jen kousek nad bránou.
02:43
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Jan Brothánek (1:0).
02:43
Fučík prostřeluje stejnojmenného Brankáře a posílá svůj team do vedení.
02:20
Fučíkovu střelu chytá Fučík.
00:40
Šanci na přihrávku před golmana zachytil Poduška.
00:01
Úvodní vhazování vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Sommer a Michal Taufmann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Jan Nekula, Martin Bořucký, Tomáš Lokša, Dalibor Ondruch, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Ladislav Běhounek, Marek Švrkala, Václav Fučík, Jan Brothánek