1:0
2:1
- : -

FBK Atlas Blansko - TJ Znojmo LAUFEN CZ B 6:4
3. Vojtěch Fedra, 6. Vojtěch Fedra, 9. Dominik Janík, 26. František Fedra, 35. Petr Husnaj, 41. Vojtěch Fedra - 4. Vojtěch Procházka, 8. Patrik Mašek, 13. Gabriel Miklík, 31. Jakub Ficko; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Ptáčník; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Radek Hebelka ? - Radek Pechura ?; po třetinách: 3:3, 1:0, 2:1;
45:00
40:15
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ B
40:15
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Lukáš Kučera (6:4).
38:30
Vyloučen hráč Patrik Mašek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za sekání.
34:18
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Husnaj, asistoval Vojtěch Fedra (5:4).
32:05
Vyloučen hráč Petr Husnaj družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:26
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Jakub Ficko, asistoval Vojtěch Procházka (4:4).
30:00
30:00
28:02
Vyloučen hráč Radek Pechura družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:13
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil František Fedra, asistoval Vojtěch Fedra (4:3).
15:00
15:00
12:52
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
12:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Gabriel Miklík, asistoval Vojtěch Procházka (3:3).
08:59
Vyloučen hráč Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:27
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Dominik Janík, asistoval Šimon Borek (3:2).
07:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Patrik Mašek, asistoval Vojtěch Procházka (2:2).
07:31
Vyloučen hráč Petr Husnaj družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:42
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Patrik Crla (2:1).
03:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Vojtěch Procházka, asistoval Adam Dománek (1:1).
02:58
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Ptáčník.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ B:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Radek Hebelka; hráči v poli: Patrik Crla, František Fedra, Vojtěch Fedra, Lukáš Kučera, Jakub Kolmačka