1:0
- : -
SK ANAKONDA

FbC Coyotes Jablunkov B - SK ANAKONDA 2:1
11. Jan Izaiáš, 34. Marek Byrtus - 18. David Krátký; rozhodčí: Dominik Pustówka - Jan Duda; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Cieslar ? - Roman Kašík ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:0;
36:00
33:36
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Marek Byrtus, asistoval Martin Chmiel (2:1).
33:36
Nádherná přihrávka Chmiely, který našel na pravém křídle Marka Byrtuse, ten se bez přípravy trefuje pod horní tyčku.
31:58
Během dalšího oslabení se halou rozléhá povzbuzování předsedy fanklubu domácích, Marka Izyho, Hoši bojovat!!!
30:46
Vyloučen hráč Martin Chmiel družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za sekání.
28:28
Vyloučen hráč Radim Janik družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za držení.
27:05
Utkání sleduje 6 diváků, mezi kterými nechybí ani momentálně zraněná hvězda týmu domácích, hráč s číslem 26 J. Raszka.
24:38
Dva hráči domácích v úniku, přihrávka od mantinelu na P. Suszku, střela do odkryté brány skončila těsně vedle.
24:00
24:00
22:04
Vyloučen hráč Matyáš Sotorník družstva SK ANAKONDA na 2 minuty za sekání.
19:50
Krásná akce domácích, hráč č. 99 Chmiel zatáhl míč do rohu a na slepo našel volného spoluhráče v před brankovém prostoru, brankář hostí drží vyrovnaný stav.
17:40
Branku družstva SK ANAKONDA vstřelil David Krátký, asistoval Adam Sotorník (1:1).
17:40
Sotorník od levého mantinelu našel před bránou volného spoluhráče, který potrestal nedůraz obrany domácích. Srovnáno.
16:06
Nepřesnou rozehrávku hostů zachytil Izy, po narážečce s kapitánem Polákem, se ocitl sám před brankářem, který na dvakrát horký brambor zkrotil.
15:02
Ostrá rána takzvaně od modré, obránce č. 33, Dejv pálil ze zadních pozic, gólman hostů střeli viděl a pokryl.
12:01
Do zbytku zápasu již zřejmě nezasáhne hráč domácích číslo 28, M. Cieslar, který se přesunul do boxu časoměřičů.
12:00
12:00
10:58
Další velká šance hostů, střela po zemi však nenadělala problémy domácímu brankáři.
10:28
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jan Izaiáš bez asistence (1:0).
10:28
První větší šance domácích, odražený míček si našel útočník domácích Izy a otevřel skóre utkání.
09:07
Další velká šance hostů, útočník Anakondy z bezprostřední blízkosti nepropálil skvěle připraveného brankáře L. Cieslara.
07:09
Obrovská šance hostů, střela na odkrytou svatyni šla nad bránou.
04:04
Hosté v přesilovce neměli mnoho, těsně po jejím vypršení však přišla střela z pravé strany, gólman Coyotes se však přilepil ke své tyči a nepropustil míček za svá záda.
02:03
Vyloučen hráč Pavel Suszka družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za sekání.