2:2
3:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - FBC Štíři Č. Budějovice 8:5
7. Tomáš Poupa, 12. David Cejnar, 13. Dominik Jansa, 33. Daniel Kříž, 36. Daniel Kříž, 50. Lukáš Jirásek, 54. Lukáš Jirásek, 59. Dominik Jansa - 11. Filip Kyrian, 16. Patrik Holý, 28. Jan Němec, 35. Ondřej Veselý, 58. David Camrda; rozhodčí: Pavel Houserek - Daniel Jireček; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 23 - Kryštof Ernst 19; po třetinách: 3:2, 2:2, 3:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 8, České Budějovice 9
60:00
Střely celkem: Náchod 27, České Budějovice 28
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Kratochvíla: Nevypořádali jsme se s tím, že jsme měli tvořit hru. Chyběla nám dneska rozehrávka, navíc soupeř byl velmi dobrý ve finální fázi. Děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Čečetky: Dnes poctivě odpracované 3 body, kdy všichni naši hráči podali 100% koncentrovaný výkon ve všech herních činnostech. Děkuji soupeři a opět skvělým fanouškům za zápas.
60:00
59:59
Vyloučen hráč Dominik Jansa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
58:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Dominik Jansa, asistoval Lukáš Rázl (8:5).
57:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda, asistoval Ondřej Veselý (7:5).
55:25
Vyloučen hráč Tomáš Poupa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
53:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Daniel Kříž (7:4).
49:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Tomáš Poupa (6:4).
48:20
Vyloučen hráč Jan Němec družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Náchod 10, České Budějovice 9
40:00
35:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Marek Svoboda (5:4).
34:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Veselý, asistoval Lukáš Fořt (4:4).
32:05
27:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Němec, asistoval David Camrda (3:3).
22:00
Vyloučen hráč David Přech družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Náchod 9, České Budějovice 10
20:00
15:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Patrik Holý, asistoval David Camrda (3:2).
12:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Dominik Jansa, asistoval Martin Brejtr (3:1).
11:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar z trestného střílení (2:1).
10:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Filip Kyrian, asistoval Patrik Holý (1:1).
06:47
Vyloučen hráč Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
06:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Daniel Kříž (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Daniel Chvosta, Jan Němec, Filip Kyrian, David Camrda, Patrik Holý
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Marek Svoboda, Tomáš Poupa, Lukáš Jirásek, Daniel Kříž, David Cejnar