2:2
2:1
0:0

FbC Hradec Králové - FBC Štíři Č. Budějovice 6:7pn
3. David Krása, 18. Michal Martinek, 32. Vojtěch Nosek, 39. David Krása, 45. Filip Nerad, 51. Vojtěch Nosek - 3. David Camrda, 10. Patrik Holý, 13. Filip Kyrian, 23. David Přech, 40. Ondřej Veselý, 51. Patrik Holý, N Michal Tibitancl; rozhodčí: David Kytler - Daniel Jireček; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 25, Jan Charouz 11 - Michal Dytrych 41, Kryštof Ernst 19; po třetinách: 2:3, 2:2, 2:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Vojtěch Nosek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč Michal Tibitancl a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč David Krása , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč Filip Kyrian , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč Daniel Chvosta a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč David Krása a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč Lukáš Tinavský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Karel Ponča , ale gól nevstřelil.

66:45
Komentář trenéra domácích :Dnes lekce od soupeře jak hrát na vítězství.Nelze hrát koncentrovaně pouze závěrečných 20 minut. Opět zbytečná ztráta .Děkujeme soupeři za utkání.Těšíme se na další
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:40
Pro fanoušky velmi zajímavé prodloužení.HK stále bez brankáře a drží ČB v pásmu.
63:47
Timeout FbC Hradec Králové
61:45
Vojta Nosek na pozici brankáře. A vzápětí Krása v úniku netrefil.
61:12
Domácí bez gólmana.
60:01
Komentář trenéra hostů J. Kratochvíla: Myslím, že jsme si zasloužili vyhrát. Při hře 5 na 5 jsme byli nebezpečnější, ve třetí třetině jsme přestáli tlak domácích a v závěru mohli i rozhodnout. Kluci podali vynikající týmový výkon. Díky soupeři za zápas.
60:00
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: domácí 21, hosté 9.
58:25
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
58:25
Vyloučen hráč Michal Martinek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:03
Rychlý rozhovor s Martínkem a vypadá to dobře pro našeho útočníka - cítí se ve formě.
54:53
Momentálně na hřišti: nahoru x dolu.
53:10
Čáp zachránil situaci.
50:38
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Nosek z trestného střílení (6:6).
50:37
Martínek posunul na Noska a ten si tzv. vychutnal brankáře jenže trefil tyčku a je ztoho nájezd.
50:24
Z protiútoku se prosazuje Holý Charouzovi nad nohu.
50:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Patrik Holý, asistoval David Camrda (5:6).
49:45
Hra začíná přitvrzovat.
48:50
Martínek skoro prošel mezi třema - technika jak od McDavida.
46:50
Kluci jak kdyby si uvědomili, že je dnes v Denoche Calin a začali makat.Dokonce i fanoušci začínají podporovat svůj tým.
45:27
Nerad a jeho snipe kdy mu nabil Peťa Bartoš.
44:51
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Nerad, asistoval Petr Bartoš (5:5).
44:39
Čáp se dostává do hry a dává do toho všechno.
43:35
Filip Nerad neskutečně přešel po lajně dostal se až před brankáře, ale nedokázal dostatečně zvednout míček a zavěsit.
43:16
Veselýmu pomáhá určitě jeho aerodynamický jazýček.
42:02
Vojta Nosek podržel čas u soupeřovy branky.
41:35
Standardní situace nevyužita a přesilovka pokračuje.
41:20
Vyloučen hráč Lukáš Ranný družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
41:06
Zajímavá taktika obou týmů a to vystřídat brankáře, uvidíme zda-li to přinese nějaké výrazné změny.
39:59
Střely v druhé třetině: domácí 28, hosté 16.
39:50
Veselý se natlačil na střed a Bártičovi nad nohu.
39:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Veselý, asistoval Daniel Kolín (4:5).
38:40
A David Krása backhandovým blafákem zavěsil.
38:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Krása z trestného střílení (4:4).
38:24
Nájezd!
38:00
Velice se nám líbí styl hry Michala Martínka.
36:40
Třetí přesilovka HK - uvidíme zda-li budou i při této příležitostí schopni skórovat.
36:00
Vyloučen hráč Tomáš Sekyrka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za držení.
35:59
David Krása 2v1 a vítězí.
35:20
Luky Ranný o pár centimetrů nad.
33:37
Bártič už se rozeditoval v brance a už není lehké ho prostřelit.
33:00
Bartošáci ukazazují jejich kvality.
31:59
Nosek se s tím moc nemazal - natáhl a rozvlnil signalizační síťku.
31:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Nosek, asistoval Karel Ponča (3:4).
29:20
Vyloučen hráč Filip Kyrian družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi.
29:19
Solo run by player Tinavský.
28:40
Veselý se protlačil mezi dvěma obránci HK a zkusil zakončit jednou rukou neúspěšně.
25:44
Kombinace Nosek - Martínek - Nosek a skvělý Dytrych.
24:20
Camrda a jeho backhandový pokus zamířil vedle.
23:50
Bárta překvapil a do jedné ruky do teplejch.
23:20
Rosi zkoušel dalekonosnou střelu jak Östholm, ale pár centimetrů chybělo,
22:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Přech bez asistence (2:4).
22:05
Bártič se natáhl jak žabák a chytá.
21:30
Čáp si to chilluje na střídačce a vyhlíží příležitost.
20:14
Hradečtí s úsměvem na tváři jdou do boje.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině domácí 17, hosté 12.
19:58
Šance v závěru Radek Zezulka ze vzduchu nepropálil.
19:00
Vykouš jako vítr se dostal do útočného pásma.
18:25
Nosek střílí a po odrazuje se dobře zorientoval Michal a poslal míček mezi tyče.
17:23
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Vojtěch Nosek (2:3).
17:22
Hradec tlačí na polovině soupeře, avšak ten výborně brání.
15:46
Vyloučen hráč Jan Němec družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:30
Podle výrazu trenéra HK si můžeme všimnout s nespokojeností jeho svěřenců ve 3. lajně.
14:30
Luky Ranný nasadil a hráli až u komentátorského studia.
13:25
Střela od mantinelu na zadní a Bárta pouští.
12:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Filip Kyrian, asistoval Patrik Holý (1:3).
10:30
Vojta Nosek klasicky odvádí výbornou práci.
09:33
Budějovičtí jsou vcelku ostrostřelci.
09:02
09:00
Přesilovka Budějovic se prozatím nějak neliší od hry 5 na 5.
08:30
Max tvrdě hituje hráče Budějovic a půjde si odsedět 2 minuty.
07:28
Vyloučen hráč Max Kuštan družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:04
Budějovice začínají hrát agresivně.
05:49
Hegi jako velitel Vikingů rozdává pokyny, naviguje svou loď a pluje si pro vítězství společně se svým týmem.
03:32
A to stejné na druhé straně David Krása si připisuje branku (odraz sem odraz tam, ale počítá se).
02:25
Budějovice z první větší šance trestají.
02:24
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Krása, asistoval Lukáš Ranný (1:1).
02:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda, asistoval Patrik Holý (0:1).
01:20
Filip Nerad dobře prohodil z rohu míček na střed hřiště, ale brankář chytá.
00:30
První hradecká lajna ohrozila branku soupeře,
00:01
Zdravíme všechny čtenáře onlinu. Dnes se může těšit na 7.kolo CE ligy juniorů skupiny B. Utkání mezi FbC Hradec Králové a FbC Štíři České Budějovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Michal Dytrych; hráči v poli: Michal Tibitancl, Lukáš Tinavský, Daniel Chvosta, David Camrda, Patrik Holý
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Max Kuštan, Vojtěch Nosek, Radek Zezulka, Michal Martinek, Karel Ponča