1:0
3:2
- : -

1. FBK Eagles Orlová - FbC Asper Šumperk 4:3
22. Štěpán Maixner, 49. Tomáš Milerský, 55. Tomáš Bečka, 58. Tomáš Milerský - 11. Jan Mannl, 51. Michal Šíma, 55. Michal Šíma; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Filip Kloza 34 - Martin Malínek 24; po třetinách: 0:1, 1:0, 3:2;
60:00
Vyjádření vedoucího hostů pana Mrázka: Dnes nám to moc nešlo, herní styl soupeře a výkon rozhodčích nekomentuji. Díky fanouškům, kteří přišli.
60:00
Vyjádření vedoucího domácích pana Loudy: Kolegovi v práci jsem slíbil, že Šumperk porazíme a tak se stalo. Dneska totálně obětavý výkon celého týmu. Tak by to mělo vypadat. Děkuji všem za nasazení, bojovnost a za zápas. Děkuji soupeři za férové utkání.
60:00
59:59
Nespočet ubráněných oslabení, Orlová to dokázala!
59:33
Orlová vyhazuje na tyč prázdné brány!
59:15
Šumperk si nahrává po lajně, ale střela žádná!
58:50
Šumperk jde do šesti.
58:38
Timeout FbC Asper Šumperk
58:37
Vyloučen hráč Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:37
Šumperk dostává možnost vyrovnan, po nedovoleném zákroku si odpočine Louda. Orlová se bude bránit.
58:05
Venouš šel do výběhu, ale jeho projektil skončil nad bránou domácích.
57:41
Šumperk zamknul Orlovou, neskutečný tlak na domácí borce.
57:09
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Denis Smilovský (4:3).
57:09
Orlová postavila svůj přesilovkový vzorec, neskutečný Smilovský našel Toma Milerského, který z první propálil Malínka!
56:21
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
56:21
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za držení.
56:21
Tomáš Milerský dostal na hranici velkého brankoviště, kde ho zastavil Maixner, oba spadli a Tomáš chtěl rychle vstát, jenže Maixner ho podržel a je oceněn dvěmi minutami.
56:21
Time - Out pro Orlovou. Orlová chce rozhodnout.
56:15
Orlová se posouvá metr co metr.
55:31
Kučera takticky shodil na beky, Orlová chystá své postavení, Šumperk čeká na polovině.
55:05
Louda vystoupil proti Mrázkovi a získal míček pro domácí.
54:12
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Bečka, asistoval Adam Kučera (3:3).
54:12
Opět na SH Gymnázia máme vyrovnáno! Po závaru před bránou našel Kučera volného Bečku, který propálil Malínka.
54:00
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Petr Matěj (2:3).
54:00
Matěj teď udělal vítr v obraně domácích, kde chyběli lidi, Matěj vrátil na střed Šímovi, který pálil do odkryté brány.
53:07
Malínek musel zasahovat poté, co Kryštof prošel přes Venouše a vypálil.
52:24
Mrázek dostal prostor na levém křídle, ale jeho pokus na zadní tyč byl dost nepřesný.
51:55
Matěj svou pumelici vyslal jen doprostřed brány, kde měl tělo Klozič.
51:27
Matěj se sportovně přiznal, a u míčku hraje Orlová.
50:57
Malínek zachraňuje po střele Závody pod horní tyč!
50:47
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Jan Mannl (2:2).
50:47
Šumperk vyrovnáná. Mannl rozehrál z volného úderu na Šímu, který prostřeluje Klozu.
50:17
Orlová zamkla Šumperk na jeho polovině a šetří čas.
49:17
Konkolský blokuje střelu Mrázka z velkého brankoviště.
48:55
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Martin Tököly (2:1).
48:55
Orlová jde do vedení! Tokoly nadvakrát dostal míček na Toma Milerského, který z nulového úhlu prostřeluje Malínka nad rameno!
48:05
Teď chyběli milemetry, aby dala Orlová gól, ale Vařeka míček vyslal mimo nebezpečí.
47:25
Další neskutečný zákrok z dílny Filipa Klozy! Táhlý pokus mířil do šibenice, ale tam byla ruka Filipa Klozy!
46:50
Matěj to zkoušel zpoza brány se obtočil, ale jeho pokus nasměroval doprostřed brány, kde operoval Kloza.
45:44
Kříž poslal pas na Kryštofa, který získal faul na svou osobu, rozehrávka v rohu.
45:13
Kloza chytá střelu po výběhu Venouše.
44:52
Prostor a čas měl Mannl, ale jeho pokus končí pouze vedle brány.
44:20
Šímovi stačilo svůj pokus dostat dolů, ale bránu přestřelil!
44:00
Šumperk má dnes dva golmany - Malínka a Vařeku. Vařeka opět blokuje střelu Tomáše MIlerského přímo před Malínkem.
43:11
Tom Milerský byl sám u levé tyčky Malínkovi brány, Lukáš Milerský tam směřoval svoji přihrávku, ale Malínek ukradl míček Tomovi z čepele.
42:37
Maixner chtěl rychle rozehrát, ale jeho tým šel střídat, a tak musí počkat.
41:41
Kloza šel na zem a nohama chytá střelu Matěje.
41:13
Dalekonosná střele Matěje nenašla cíl své cesty.
40:26
Závoda obral o míček Venouše a získává míček zpět pro svůj tým.
40:01
Šumperk vyhrál buly třetí třetiny.
40:00
40:00
Střely po druhé části: 9:13
40:00
Dnešní utkání sleduje 45 diváků, děkujeme! :)
40:00
39:50
Malínek se nenechal nachytat na bližší tyčce po střele Kučery.
39:43
Kloza nadvakrát proti Trávníčkovi.
38:45
Na středu dostal prostor Lukáš Milerský, ale jeho pokus nezamířil mezi tři tyče.
38:07
Šumperk je teď v mírném tlaku, ale obránce vše blokují.
37:20
Malínek si připisuje další zákrok po střele Kučery.
36:49
Další kdo dnes pracuje neskutečně do obrany je Honza Urbi. Další černá práce pro tým. Well done.
34:14
Přesilovka se hraje převážně v rozích, zatím žádná střela.
33:13
Vyloučen hráč Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
33:13
Venouš šel do útoku, ale ten zachraňoval Smilovský za cenu faulu, přesilovka pro Šumperk.
32:32
Zapletal si málem dal vlastní gól, ale noha Malínka zůstala na čáře.
31:16
Tom Milerský dostal před Malínka od Tokolyho, ale jeho přihrávka byla prudší než by Tom potřeboval, a proto jeho pokus byl nepřesný.
30:20
Kloza neskutečný zákrok! Trávníček mířil nahoru brány do protipohybu, ale Kloza jeho pokus vykopnul z čáry!
30:01
Urban čistě zastavil Venouše v souboji jeden versus jeden.
29:10
Šumperk rozehrával standartku na velkém brankovišti, ale Vařeka trefil jen Bečku.
28:12
Zcela sám se objevil před Malínkem Tom Milerský, ale ten svůj pokus poslal do hrudi Malínka.
28:06
Kloza a jeho skluz byl rychlejší než Mondek a jeho hůl!
27:15
Krmášek je dnes jak Hulk, tvrdý, ale čistý. Spoustu defenzivni práce odvedeno pro tým.
26:50
Venouš se snažil doklepnou za záda Klozy, ale jeho pokus zastavila jedna z hokejek domácích obránců.
25:50
Ihned po návratu Maus táhnul protiútok dva na jednoho, ale Bečka přizvedl nahrávku na volného Matěje.
25:42
Šumperk v pěti.
25:19
Bečka se nedomluvil se Smilovským a Šumperk odpaluje za bránu Orlové.
24:44
Kučera trefuje tyč Malínkovi brány!
24:24
Kučera trefuje opět zaparkovaného Vařeku před svou bránou.
23:42
Vyloučen hráč Michael Maus družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
23:42
Tomáš Milerský kombinoval za bránou Šumperka, ale přiběhl Maus a zastavil ho nedovoleně. Další přesilovku pro Orlovou.
22:35
Tomáš Kříž svou dělovkou poslal pozdrav žebřinám za bránou Šumperku, ale pumelice neskutečná.
22:20
Březina zkoušel z rohu, ale Malínek jeho pokus chytá do rukou.
22:00
Kloza tělem kopíroval pohyb Mrázka a chytá jeho tvrdý pokus.
21:20
Vlastní branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Štěpán Maixner (1:1).
21:20
Tokoly je prostě sprinter, který dělá v obranách vítr a po zaváhání si Maixner střílí vlastní gól.
21:10
Tomáš Milerský blokuje pokus Mannla.
20:13
Tom Milerský to zkoušel z pokleku, ale v neflorbalové pozici přestřelil.
19:46
Kloza úspěšný proti pokusu Trávníčka po zemi.
19:19
Konkolský se vymotal ze souboje proti 4 obráncům a trefuje tyč Malínkovi brány.
18:35
Louda těsně míjí pravý roh!
18:35
17:56
Loudičův tvrdý pokus, ale Vařeka je dobře zaparkovaný před golmanem jak autobus v Chelsea.
17:12
Šumperk ve 4.
16:55
Eagles odstřeluje bránu Šumperku, ale co nezablokuje obrana Asperu, tak chytí Malínek.
16:35
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
16:35
Orlová dostane přesilovku pět proti třem! Maixner další dřevorubec a Asper se bude bránit.
16:08
Malínek vykopává z brankové čáry po střele Bečky po geniální přihrávce Kučery.
15:12
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
15:12
Na Venouše šla pomalá přihrávka, což přečetl Adam Krmášek, který ho přetlačil v souboji jeden na jednoho, ale Venouš zasprintoval a posekal Krmáška v souvislosti se soubojem, přesilovka pro Eagles.
14:21
Maus chtěl bombit jak u Verdunu, ale jeho projektil letěl po zemi a nepřesně.
13:24
Mannl chtěl jít do otočky, ale Louda k němu přistoupil a míček mu ukradl jak na zlatém podnose.
13:03
Maixner zachytil rozehrávku Eagles a může vést protiútok Šumperku.
12:00
Lukáš Milerský měl čas a prostor, ale míček se mu zakutálel pod nohy a obránci Šumperka stihli zažehnat nebezpečí.
11:09
Kloza úspěšně proti střele Mondeka.
10:13
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Michal Šíma (0:1).
10:13
Asper využívá svou přesilovou hru. Mannl dostal na hranici velkého brankoviště, kde střelou k pravé tyči dostává Šumperk do vedení.
10:03
Tokoly odvedl skvělou práci a získal vteřiny pro Eagles.
09:48
Trávníček dostal na první, ale jeho pokus políbil pouze strop.
09:27
Šumperk zatím hledá jen skulinu skrz obránce, Orlová výborně brání.
08:23
Vyloučen hráč Filip Konkolský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
08:23
Šumperk si zahraje první přesilovku, za hrubost si odpočine Konkolský.
07:51
Mannl hledal na středu Matěje, ale Tomáš Kříž jeho úmysl přečetl a získal míček pro domácí.
07:14
Malínek chytá tvrdou střelu Loudy z první.
06:43
Hanák míček podebral jak podhrabákem, ale k míčku se nakonec dostal Venouš a nadělal Klozovi problémy.
06:00
Tomáš Kříž mohl bombit, ale míček mu utekl od čepele. Míček dnes neposlušný na obě strany.
05:17
Březina zpoza brány házel na Džurinu, ale než k němu přihrávka došla, tak míček získal Šumperk.
04:25
Domácí si připisují spoustu obranných bloků, Star Wars začínají.
04:10
Hanák blokuje Kučerovi střelu směr brána Asperu.
03:45
Mausovi utekl míček z čepele a rozehrávat může Orlová na útočné polovině.
03:08
Tomáš Milerský dostal do tandemu od Závody, ale jeho pokus blokuje Hruban.
02:37
Kloza chytá dalekonosnou střelu Kamlera.
01:38
Šumperk se vyhnal do autu, míček pro Orlovou.
00:50
Kloza si připisuje první zákrok proti Matějovi.
00:30
Trávníček táhnul první útok po levém křídle, ale Lukáš Milerský ho obral o míček.
00:06
První buly pro Šumperk.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Malínek; hráči v poli: Jindřich Kamler, Michal Vařeka, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Jakub Závoda, Adam Krmášek, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Martin Tököly
00:00
Máme 17:40 a já Vám musím sdělit, že dnešní zápas začne později. Né, že by měl Šumperk komplikace na dálnici, ale v hale probíhá finále v badmintonu a zápas začne zhruba 18.15.
00:00
Dnes máme první prosincový den, první advent, dnes se rozsvítil stromek v Orlové a dnes do Orlové na florbalek přijel Šumperk.
00:00
Dnešní soupeři se moc dobře znají, Orlová zastavila jízdu Šumperku minulý rok směr Play Off. Letos je to pro Šumperk jiná písnička kdy suverénně vede celou ligu,
00:00
Šumperk: Šumperk v minulém kole porazil Zlín v poměru 11:1 a po zásluze bral 3 body. Nejproduktivnějším hráčem je s 33 body Jiří Trávníček.
00:00
Orlová: Orlová v minulém kole dokázala obrat a po první třetině, která skončila v poměru 1:5 pro Uničov, následně Orlová zavelela k obratu a brala výhru 9:8 po prodloužení. Nejproduktivnějšími hráči jsou shodně s 21 body Tom Milerský a Adam Kučera.