0:4
3:5
- : -

PSKC Okříšky-MoBu - Hippos Žďár n/S. 5:12
1. Milan Picmaus, 3. David Kučera, 45. Pavel Konvalina, 51. Milan Picmaus, 54. Vojtěch Novotný - 12. Vít Petříček, 12. Michal Hrubý, 14. Libor Denk, 21. Lukáš Zeisel, 28. Filip Dvořák, 32. Vít Karásek, 34. Michal Hrubý, 41. Lukáš Zeisel, 47. Libor Denk, 52. Vít Petříček, 53. Jan Lukeš, 55. Vojtěch Haman; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Frýdek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Lukáš Doležal 27 - Lukáš Kratochvíl 8, Tomáš Růžička 8; po třetinách: 2:3, 0:4, 3:5;
60:00
Komentář hostí: Jsme rádi za výhru, která mohla být vyšší. Dnes jsme byli slabý v produktivitě. Děkujeme soupeři.
60:00
Komentář vedoucího domácích: Opět náš klasický zápas, kdy jsme ze začátku utkání zvládli vstřelit branky a dostat se do vedení. Avšak po několika obdržených brankách opadla chuť do hry a vetšina zápasu byla spíše odevzdaná. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cetu domů.
60:00
59:59
Střely - domácí 8, hosté 10
57:27
Vyloučen hráč Jan Lukeš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za vysoká hokejka.
54:34
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Daniel Halm (5:12).
53:46
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Milan Picmaus (5:11).
52:48
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Michal Hrubý (4:11).
51:45
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Petříček, asistoval Vojtěch Haman (4:10).
50:48
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Milan Picmaus, asistoval Adam Ampapa (4:9).
46:33
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Libor Denk, asistoval Daniel Halm (3:9).
44:55
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Pavel Konvalina, asistoval Marek Zezula (3:8).
44:52
Vyloučen hráč Libor Denk družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
40:34
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Zeisel, asistoval Filip Dvořák (2:8).
40:00
40:00
39:59
Střely - domácí 6, hosté 11
33:14
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Hrubý, asistoval Ondřej Zerák (2:7).
31:08
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Karásek, asistoval Libor Denk (2:6).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Růžička družstva Hippos Žďár n/S.
27:14
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák bez asistence (2:5).
20:33
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Zeisel, asistoval Petr Tlustoš (2:4).
20:00
20:00
19:59
Střely - domácí 7, hosté 18
13:53
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Libor Denk, asistoval Ondřej Zerák (2:3).
11:52
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Hrubý, asistoval Filip Dvořák (2:2).
11:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Petříček, asistoval Libor Denk (2:1).
02:55
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil David Kučera, asistoval Marek Zezula (2:0).
00:45
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Milan Picmaus, asistoval Vojtěch Novotný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Frýdek.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Vít Karásek, Ondřej Dvořák, Petr Tlustoš, Lukáš Zeisel
00:00
Line-up domácích PSKC Okříšky-MoBu: brankář: Lukáš Doležal; hráči v poli: Vojtěch Novotný, Petr Pojer, Milan Picmaus, Jiří Šenkýř, Jan Račák