ONLINE přenos florbalového utkání
Utkání:
3XK3-B044
Soutěž:
3. liga dorostenců - skupina 3
Kolo:
5. kolo
Zahájení:
01.12.19 11:30
Panthers Praha B
2
:
Floorball Club FALCON blue
3
1. část
2. část
3. část
Prodloužení
Ukončeno
1:1
1:1
0:1
- : -
Panthers Praha B
Floorball Club FALCON blue
Za objektivnost on-line přenosu odpovídá pořádající oddíl a informace nejsou ověřovány.
Čas
Událost
 
Utkání ukončeno
Panthers Praha B - Floorball Club FALCON blue 2:3
branky:
11. Lukáš Kubů, 21. Jakub Petr - 4. Alexander Marek Bera, 21. František Petrus, 27. Šimon Bouřil; rozhodčí: Jan Řehák - Šimon Kořínek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: - David Kolář ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:1;
36:00
Ukončení 3. části.
26:50
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil Šimon Bouřil, asistoval Jan Steinbauer (2:3).
24:00
Zahájení 3. části.
24:00
Ukončení 2. části.
20:40
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jakub Petr bez asistence (2:2).
20:17
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil František Petrus, asistoval Ondřej Bouma (1:2).
13:13
Vyloučen hráč Šimon Bouřil družstva Floorball Club FALCON blue na 2 minuty za sekání.
12:00
Zahájení 2. části.
12:00
Ukončení 1. části.
10:39
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Lukáš Kubů, asistoval Jáchym Šetelík (1:1).
07:51
Vyloučen hráč Alexander Marek Bera družstva Floorball Club FALCON blue na 2 minuty za sekání.
03:02
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil Alexander Marek Bera, asistoval Jan Moník (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Řehák a Šimon Kořínek.
00:00
Zahájení utkání.
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON blue:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B:
Zapisovatel:
Marek Šťastna
Doplňující údaje k utkání
Rozhodčí:
Jan Řehák a Šimon Kořínek
Hala:
TJ Ruzyně
Počet diváků:
25
Začátek utkání:
11:30
Konec utkání:
12:37
Góly a asistence
03:02
0:1
Alexander Marek Bera
(Moník)
10:39
1:1
Lukáš Kubů
(Šetelík)
20:17
1:2
František Petrus
(Bouma)
20:40
2:2
Jakub Petr
26:50
2:3
Šimon Bouřil
(Steinbauer)
KANADSKÉ BODOVÁNÍ UTKÁNÍ
1.
Alexander Marek Bera (Floorball Club FALCON blue)
1 (1 + 0)
2.
František Petrus (Floorball Club FALCON blue)
1 (1 + 0)
3.
Jakub Petr (Panthers Praha B)
1 (1 + 0)
4.
Lukáš Kubů (Panthers Praha B)
1 (1 + 0)
5.
Šimon Bouřil (Floorball Club FALCON blue)
1 (1 + 0)
6.
Jáchym Šetelík (Panthers Praha B)
1 (0 + 1)
7.
Jan Moník (Floorball Club FALCON blue)
1 (0 + 1)
8.
Jan Steinbauer (Floorball Club FALCON blue)
1 (0 + 1)
9.
Ondřej Bouma (Floorball Club FALCON blue)
1 (0 + 1)