0:2
2:4
- : -

Florbal Exelsior Havířov - TJ Slovan Havířov 5:9
2. Marián Kloza, 8. Adam Klimeš, 19. Adam Klimeš, 47. Matěj Černý, 60. Pavel Bezděčík - 1. Martin Krupa, 9. Marek Vylegala, 20. Michal Kozelský, 37. Michal Kozelský, 39. Lukáš Herblich, 42. Vojtěch Vavrečka, 44. Vojtěch Vavrečka, 58. Michal Kozelský, 59. Vojtěch Vavrečka; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 5:4 + Petr Řezáč (SLH) OS; využití: 1:0; diváků: 511; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 20 - Martin Zapletálek 22; po třetinách: 3:3, 0:2, 2:4;
60:00
Střely na bránu: D-9, H-7.
60:00
Komentář trenéra hostí Václava Komačky: Dnes sme troška zarizkovali a zamixovali so zostavou a prinieslo to svoje ovocie. Až na prvých 10 minút, kedy sme mali příliš velký rešpekt, sme odohrali dobrý zápas a zaslužene vyhrali. Škoda, že takéto zápasy hráme 2 do roka. Ďakujeme skvelým divákom.
60:00
Komentář trenéta domácích Hynka Pláška: Dnes Krásná atmosféra v hale. Hodně diváků, dobrá nálada. Co se týká florbalu, tak z naší strany křeč, svázané ruce, strach udělat cokoliv navíc. Takto se vyhrát nedá. Jinak souhlasím s Václavem, dva takovéto zápasy za rok jsou málo. Přejeme všem krásné vánoce a hodně zdraví v roce 2020.
60:00
59:59
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Adam Klimeš (5:9).
59:59
Bezděčík na zakončení dnešního utkání trefuje gól a stav utkání skončil 5:9.
59:44
Vavrečka netrefuje prázdnou bránu.
58:43
Torpedo si nedokáže pohlídat volné hráče a dostávají tak zbytečné góly.
58:17
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Petr Řezáč (4:9).
58:17
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
58:17
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest.
57:45
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Petr Řezáč (4:8).
56:43
Šochman po přijetí přihrávky od Klimeše trefuje Zapletálka.
55:44
Torpedo hraje power-play.
55:21
Timeout Florbal Exelsior Havířov
54:54
Herblichovy střely jsou pro Stefana těžko chytatelné a většinu z nich vyráží ven.
53:06
Vyloučen hráč Marián Kloza družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
52:28
Řezáč je dnes vyhlášen jako nejvíce ukecaný hráč dnešního utkání.
51:30
Matloch po vstupu na hřiště z trestné fauluje dalšího hráče.
50:17
Feber si perfektní kličkou pod nohama obehrál 2 hráče, poté ale při střele byl zblokován.
49:08
Stefan chytá střelu od Herblicha.
49:03
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
47:44
Torpedo většinu střel střlí z půlky hřiště.
46:53
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Adam Klimeš (4:7).
46:53
Černý přesně zamířil ke spodní tyči a dává gól.
44:55
Havířov ve 3. třetině polevil oproti předchozím 2 a na míčku začíná být více Slovan.
43:21
43:21
Vavrečka střílí opět stejný gól jako byl ten předešlý a to do prázdné brány, jelikož nebyl pokryt obráncem Torpeda.
41:31
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Vavrečka z trestného střílení (3:6).
41:31
Kučerovi nezbývalo nic jiného, než vrazit do zad Jurdzina, který běžel sám na Stefana.
40:33
Slovan zahájil první střelu ve 3. třetině na Stefana, kterou jim vychytal.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým TJ Slovan Havířov.
40:00
40:00
Střely na bránu: D-8, H-9.
40:00
39:00
I přes to, že Slovan vede, je na míčku více Torpedo a stále se pohybuje na polovině hostů, jako kdyby hráli přesilovku.
38:15
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Lukáš Herblich, asistoval Václav Jurdzin (3:5).
38:00
Hráči začínají létat na mantinely, avšak hraje se stále 5 na 5.
36:14
36:14
Řezáč nahrává na volného Kozelského, který zakončuje do prázdné brány.
34:25
Torpedo polevilo a Slovan se ujímá střeleckých situací.
32:55
Šochman čistě odstřelil míček z lopaty Ivana.
32:00
Kučera zpracoval letící míček tělem před svou bránou a uklidnuje situaci.
30:36
Torpedo i přes jejich nespočet střel, nedokázal změnit skóre zápasu.
29:32
Slovan má stále potřebu si povídat s rozhodčíma, zatím co Torpedo by rádo rozehrálo svoji rozehrávku.
28:38
Vyloučen hráč Václav Jurdzin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
27:25
Vyloučen hráč Martin Děček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hra rukou.
27:25
Havířov doslova bombardoval bránu Slovanu, když v tom Děček rukou zastavil střelu Černého a jde na trestnou lavici.
25:56
Slova zjistil, že hra přes střed jím vůbec nejde a vše hrajou po mantinelech.
24:35
Tychtl odchytil obránce Slovanu a vzal mu míček, akorát se nestihl otočit k zakončení.
23:21
Matloch faulovaný za bránoiu Herblichem a Torpedo má rozehrávku z rohu.soupeře.
22:22
Stefan nechtěne vypustiil míček z rukou a na míčku je Řezáč.
21:14
Vilím ze středu střílí tahem, akorát se mu do střely postavil Malina.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým TJ Slovan Havířov.
20:00
20:00
Střely na bránu: D-10 H-13.
20:00
19:46
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Vojtěch Vavrečka (3:3).
19:46
Kozelský z první střílí gól po přijetí nahrávky od svého soupeře z volného úderu.
19:45
Vyloučen hráč Jakub Holeš družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
18:34
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Kamil Peřka (3:2).
18:34
Klimeš i přes jeho nepovedenou střelu dokázal vstřelit gól a posunout Torpedo do vedení.
17:31
Klimeš přes střed utíká obráncům, ale střelu Zapletálek stejně vyráží a Slovan jde do protiútoku.
16:38
Pomalu nám začíná ubývat hráčů na hrací ploše.
15:38
15:13
Zapletálek vychytal Klimeše a Černého.
15:11
Vyloučen hráč Radim Ivan družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hra rukou.
14:28
14:21
Slovan nedokáže udržet emoce uvnitř sebe a vylívá si je na rozhodčích, kteří vyhrožují vyloučením.
13:29
Torpedo za sebou zapomíná hráče a opět se málem Řezáč stihl vytočit, ale naštěstí k němu rychle přistoupil Matloch.
12:26
Kloza ze středu střílí po zemi mimo bránu a hrá stále pokračuje.
11:26
Stefan rukou vyráží střelu z první od Maliny.
10:42
Držení míčku je více ve prospěch Torpeda, které se snaží hrát aktivně oproti pasivnímu Slovanu.
09:33
Kučerův příklep proletěl kolem hlav soupeřů a končí za bránou.
08:40
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Marek Vylegala, asistoval Daniel Sekula (2:2).
08:12
Kučera skáče do střely a zabraňuje gólu.
07:31
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Matěj Černý (2:1).
07:31
Děček je pod tlakem 2 hráčů a ztrácí míček, kterého se ujímá Klimeš a zakončuje přesnou střelou pod ruku.
06:43
Hra nabírá velmi rychlé tempo a u mantinelů se hraje opravdu na krev.
04:23
Zapletálek vychytal střelu z půlky od Černého, boj o něj však chvíli přetrvával mezi Filipem a obráncem Slovanu.
03:10
Peřka se pokoušel dorazit střelu Febera, ale Zapletálek včas zareagoval.
01:35
Havířov ihned pro prohraném vhazování pressuje soupeře a Klimeš získává míček v rohu soupeře.
01:28
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Jakub Holeš (1:1).
00:51
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Martin Krupa, asistoval Radim Ivan (0:1).
00:51
Krupa si nabíhá do předbrankového prostoru pro přihrávku a střílí do prázdné brány.
00:23
Slovanu se podařilo zabránit první útočné akci Torpeda a získává míček.
00:01
Úvodní vhazování dnešního havířovského derby vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Martin Děček, Kryštof Malina, Michal Kozelský, Petr Řezáč, Vojtěch Vavrečka
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Kamil Peřka, Martin Kutáček, Adam Klimeš, Matěj Černý, Daniel Filip