2:2
3:3
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Draci Říčany bílí 7:6
9. Patrik Hrubý, 12. Jakub Potůček, 17. Adam Stejskal, 20. Jan Huleš, 41. Matěj Švácha, 42. Jiří Čížek, 45. Jan Huleš - 5. Vítězslav Špok, 29. Jakub Vykouk, 30. Vojtěch Honzák, 37. Marek Jirků, 44. Jakub Vykouk, 44. Ondřej Kubeš; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Hajšman; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Martin Štochl 15 - Matyáš Novotný 20; po třetinách: 2:1, 2:2, 3:3;
45:00
Komentář trenéra hostů (Radomír Špok): Především děkuji soupeři za super zápas. Myslím, že jsme po velkou část zápasu byli o něco lepším týmem. Nicméně se projevila naše malá zkušenost s takto kvalitními zápasy a nedokázali jsme si pohlídat závěr
45:00
Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Zápas nahoru dolů, po našem gólovém odskočení vždy přišlo uspokojení a ztráta kontroly. Pokud se poučíme, může to být hodně prospěšný zápas. Děkuji sympaticky hrajícímu soupeři, pořadateli a divákům.
45:00
44:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Adam Stejskal (7:6).
44:40
Bláznivý závěr zápasu. Huleš doráží odraženou střelu od mantinelu a doráží balonek do branky
43:55
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Ondřej Kubeš, asistoval Vítězslav Špok (6:6).
43:55
A vzápětí je vyrovnáno
43:43
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Jakub Vykouk, asistoval Vítězslav Špok (6:5).
41:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Čížek, asistoval Ondřej Ježek (6:4).
41:07
Dvě branky rychle po sobě a domácí odskakují do dvoubranového vedení
40:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Švácha, asistoval Patrik Med (5:4).
40:18
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
37:55
Další rychlý protiútok hostů a opět skvělý Štochl
36:57
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Marek Jirků, asistoval Ondřej Kubeš (4:4).
29:29
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vojtěch Honzák, asistoval Kilián Smetánka (4:3).
29:11
Dvě velké šance hostů, obě výborně zneškodnil Štochl
28:28
Teď už ale Říčany snižují. Vykouk obešel obránce a uklidil balónek do šibenice domácí branky
28:24
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Jakub Vykouk, asistoval Vojtěch Honzák (4:2).
20:39
Říčany nebezpečně zahrozily v oslabení. Zakončující hráč už ale byl v těžké pozici a branku netrefil
20:29
Vyloučen hráč Jakub Vykouk družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za sekání.
19:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Patrik Med (4:1).
19:23
Huleš zvyšuje na 4:1
19:10
Říčany teĎ možná až příliš překombinovaly přečíslení 2 na 1. Poslední přihrávku zachytil jeden z domácích obránců
16:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Patrik Med (3:1).
16:50
Střela Adama Stejskala zapadla přesně do rohu branky Říčan. Domácí tak využívají přesilovku a vedou už 3:1
15:49
PRvní nebezpečná střela Slavie, vzápětí hosté vyhazují
15:38
Vyloučen hráč Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:51
Další pškná střela PAtrika Meda od levého mantinelu, ale ani ta v brance neskončila
14:35
Huleš krásně prošel mezi 2 soupeři, jeho střelu ale zastavil brankář hostů
12:35
Biněda po hezké přihrávce od spoluhráče netrefil dobře balonek a jeho střela po zemi končí u brankáře Říčan
11:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Potůček, asistoval Jakub Šedivý (2:1).
11:15
Slávisté otáčejí průběh zápasu a dostávají se do vedení. Po přihrávce Šedivého se trefuje Potůček