6:1
9:1
- : -

Florbalová škola Plzeň A - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 19:3
3. Ondřej Budek, 4. Tomáš Pour, 10. Václav Kaše, 14. Václav Kaše, 24. Václav Kaše, 27. Kryštof Lehečka, 28. Ondřej Budek, 35. Matěj Surák, 37. Kryštof Lehečka, 40. Kryštof Lehečka, 44. Kryštof Lehečka, 45. Matěj Surák, 52. Matěj Surák, 52. Václav Kaše, 52. Tomáš Pour, 56. Ondřej Budek, 56. Václav Kaše, 57. Ondřej Hlinovský, 59. Kryštof Lehečka - 10. Stanislav Karas, 25. Petr Bláha, 59. Petr Bláha; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Filip Šik ? - Jan Vališ ?; po třetinách: 4:1, 6:1, 9:1;
60:00
59:59
Komentář kapitána domácích K. Vandáka: Po výborném kolektivním výkonu a vysokém počtu střel slavíme zasloužené vítězství. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastný návrat domů!
59:59
Komentář trenéra hostí Novotného: Vysoká kvalita soupeře ukázala naší nekvalitu. Konečně jsme dosáhli dna aby jsme se z něj mohli odrazit.
59:51
Vandák stylově střelou opět ze všech sil zakončuje třetinu, bohužel foukl vítr z otevřeného okna a střela opět na bránu nedolétla...
59:26
V hale se skanduje, 20 ,20, 20, 20!
58:22
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Petr Bláha, asistoval David Podařil (19:3).
58:22
Budějovice korigují na 3:19 po úniku za obranu FBŠ, kde ani skvěle chytající Šik nezabránil pohromě.
58:05
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Matěj Surák (19:2).
58:05
Jediná otázka zbývá- padne 20?
57:49
Závar před Šikem, Budějovice na útočné polovině.
57:19
Gólman hostí má můj obdiv, já bych už byl na cestě domů v tuhle dobu.
56:39
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Jakub Vandák (18:2).
56:04
2 góly dostat v přesilovce není dobrá vizitka nejen obrany, ale i útoku, SEPTĚ se nedaří.
55:39
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše bez asistence (17:2).
55:02
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Daniel Škoula (16:2).
55:02
Budek právě předvedl naprosto dokonalou kontrolu balónku a v oslabení si dokázal poradit s těžkou přihrávkou po které dovršil svůj hattrick.
55:00
Děkujeme divákům, je vás 44!
54:06
SEPTA tyč! Tak i Budějovice dnes orazítkovaly konstrukci branky.
53:41
Vyloučen hráč Marek Osvald družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za hra na zemi.
53:30
Ojedinělý únik a náznak šance SEPTY, v akci ale opět FBŠ.
52:48
Mikeska tyč, ten kluk svůj bodík očividně nechce.
51:54
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Tomáš Pour, asistoval Marek Osvald (15:2).
51:54
Pour góóóóól! Celý zapisovatelský stolek a všichni kolem mě tvrdí jak to byla nádherná střela, snad jo, já to zase sakryš neviděl.
51:38
Kaše si to zamíchal a pálí- hattrick!
51:31
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše, asistoval Daniel Škoula (14:2).
51:21
Surák krásnou, umístěnou, prudkou a zatočenou střelou skóruje!
51:20
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Budek (13:2).
50:43
FBŠ naopak nyní sehráli krásný volný úder. Bez gólu.
49:44
Dan Škoula ukázal jakej je chlap, i přes sekeru obdrženou při střele která zajisté bolela se ani neušklíbl.
48:26
Marek Osvald z FBŠ v sólu úniku, k zasunutí mu chybělo trošku štěstíčko.
47:27
SEPTA stále aktivní, což je velice sympatické za stavu 2:12.
46:23
Z následného volného údery se Lehečkovi těžce nepodařil signál který jsem ho učil již jako staršího žáka!
45:42
Budek právě na leteckém dni na útočné polovině.
44:39
Velice aktivní vstup SEPTY do třetiny hatí vlastní vyloučení a 2 slepené góly z holí domácích.
44:17
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Matěj Petrović (12:2).
43:41
Vyloučen hráč Tomáš Holický družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:25
43:25
Lehečka zničeho nic dává 4. gól.
42:54
Vojta Pelikán se nebojí, jde si za tím gólem, ale zatím mu přáno není, metr či dva níže a bude to gól!
41:41
SEPTě se secvičený signál nezdařil, už od pohledu vypadal velice složitě.
41:24
Ledabylá rozehrávka domácích SEPTA nevyužila, ale na balónku zustává.
40:56
SEPTA začala velice aktivně a domácí gólman musí hned z kraje třetiny tahat esa z rukávu.
40:06
Uf, Osvald málem vsítil na špatné straně hřiště.
40:00
40:00
Počet diváků se za stavu 10:2 trochu zmenšil, pravděpodobně chtějí vidět rozsvícení vánočního stromku na plzeňském náměstí...
40:00
39:45
Za 15 vteřin vyjede rolba upravit obranou polovinu hostí, v této třetině VYTEKLA OBRANA!
39:15
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
39:15
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Daniel Škoula (10:2).
39:15
Škoula si v této akci zvolil přihrávku a udělal lépe, Lehečka jeho vyzvání zakončil náááááádhernou střelou a zvyšuje na 10:2!
38:16
Hezká střela domácího beka Dana Š. a ještě lepší zákrok hostujícího gólmana.
36:56
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Kryštof Lehečka, asistoval Ondřej Budek (9:2).
36:56
Nádherná akce domácí první lajny zakončená nekompromisní střelou do úplně odkryté branky SEPTY.
35:57
Hráči SEPTY mají v druhé třetině velký problém s rozehrávkou.
35:10
Janata předvedl při obraně soupeře chvat spíše z oktagonu než z florbalové učebnice.
34:06
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Filip Šik (8:2).
34:06
Nádherný výhoz Šika přetavil Surák v gól! FBŠ má zápas pod kontrolou.
30:16
Vyloučen hráč Radek Vobr družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
29:32
Lehečka laxní rozehrávkou ohrozil vlastního gólmana.
28:44
Unavený kapitán FBŠ Vandák uvolňuje místo o 14 let mladšímu Vojtovi Pelikánovi.
28:00
Při hře 4 na 4 mají více ze hry domácí.
27:18
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Kryštof Lehečka (7:2).
27:07
Vyloučen hráč Vojtěch Beneš družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za hrubost.
27:07
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
26:09
Patrovič opět nastřelil konstrukci branky a ze vzniklého závaru ústí vyloučení pro hráče FBŠ i SEPTY.
26:04
26:04
Lehečka ale rychle zvyšuje na 4 brankový rozdíl.
24:43
Hráč SEPTY je rebel! Jednoho hráče obehrál, jednoho prohodil a gólmana, zesměšnil! SEPTA koriguje na 2:5.
24:41
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Petr Bláha bez asistence (5:2).
23:33
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše, asistoval Matěj Surák (5:1).
23:33
Budek rozjel akci po lévé straně, předložil balón Surákovi a ten z loženky trestuhodně minul, ovšem Venca Kaše září, byl opět na správném místě a balón poskakující na brankovišti doklepl do branky SEPTY.
22:45
Mikeska předvádí to samé, hráči FBŠ jsou při chuti.
22:02
Diváci šílí z kličky Dana Škouly který předvedl velice rychlé a šikovné ruce.
20:36
Začalo se velice v rychlém tempu a hned to za gólmanem SEPTY zvoní.
20:01
Zraněný plejmejkr FBŠ Bořek Ozom předváděl v přestávkovém programu svoje umění. Všichni diváci ale doufali, že se vrátí brzy k funkci hlavního pořadatele. Začala druhá třetina.
20:00
20:00
19:50
V závěru třetiny se kapitán Vandák vší silou napřáhl ke střele, ovšem jeho nahození na branku nedolétlo.
19:04
Lehké zmatky na hřišti, nikdo neví odkud se rozehrává.
16:36
Vandákovo ztráta balónku vyústila v přečíslení, Šik udělal denied!
14:50
Při čtvrtém gólu FBŠ se rozezněly hlásiče požáru, defenziva SEPTY hoří.
13:44
13:44
Venca Kaše sólo akcí přes celé hřiště proměňuje svojí druhou střelu v druhý gól.
12:47
Když se SEPTA do branky přeci jen trefí, Šik zachraňuje- opět super zákrok!
11:55
SEPTA se zatím pouze zastřeluje se zdá, balónky branku FBŠ zatím tolik netrefují.
10:36
Šik neuvěřitelný zákrok, balónek zachraňuje z brankové čáry.
09:45
Plzeňským zatím tolik nefunguje obrana, tak se soustředí zejména na útočnou hru a hned po obdrženém gólu tým FBŠ koriguje na 3:1
09:41
09:04
Po rychlém rozehrání početní výhody SEPTA poměrně snadno skóruje a dostává se tak do hry.
09:03
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Stanislav Karas, asistoval Jan Novotný (2:1).
08:57
Vyloučen hráč Jonáš Janata družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
08:20
Po propadnutí Lehečky y FBŠ zakročila zatím skvěle fungující obrana a následná střela byla zablokována.
07:47
Podařilovi se podařilo zfaulovat Budka, na vyloučení to ovšem nebylo.
06:39
Kapitán Vandák i ve svém třetím utkání dne zvládá tempo mladých hochů úctyhodně a s vervou napadá. Obdivuhodné v jeho věku!
04:00
Tým FBŠ vstoupil do zápasu velice aktivně a zatím na hřišti dominuje.
03:59
02:49
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (1:0).
02:49
Po krásné nahrávce talenta Suráka Budek nekompromisně proměnuje z předbrankového prostoru.
02:30
Hráč Novotný skončil na zemi po ostrém souboji v rohu hřiště útočné poloviny.
01:20
Petrovič nastřelil branku hostí, Beneš dorážku bohužel minul.
00:10
První ohrožení branky FBŠ.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Vališ; hráči v poli: Šimon Perek, Jan Novotný, Tomáš Holický, David Podařil, Dominik Bošanský
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Marek Osvald, Tomáš Pour, Ondřej Budek, Kryštof Lehečka, Matěj Surák