4:3
- : -
FbC Plzeň

SK BIVOJ LITVÍNOV - FbC Plzeň 6:10
21. Ondřej Tichý, 40. Matěj Vodička, 44. Tomáš Skalitz, 51. Oldřich Jireček, 59. Ondřej Tichý, 60. Ondřej Tichý - 9. Tomáš Němeček, 14. Matěj Vošta, 21. Tomáš Němeček, 25. Václav Zábran, 26. Filip Nový, 26. Tomáš Němeček, 37. Vojtěch Kuneš, 48. Václav Zábran, 54. Jiří Winter, 57. Václav Zábran; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Marek Pospíšil 34 - Lukáš Ščurko 30; po třetinách: 0:2, 2:5, 4:3;
60:00
Komentář vedoucího družstva domácích (p. Oldřich Jireček): Zápas jsme ztratili na začátku druhé třetiny, kdy jsme inkasovali několik rychlých branek. Ve třetí třetině se nám hrálo lépe, ale bohužel na soupeřův brankový náskok to již bohužel nestačilo. Sopeři přeji pohodovou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostujících (p.Václav Michálek):V dnešním zápase jsme si chtěli zvednout sebevědomí a to se podle mě povedlo. Jediné, co nás brzdilo byly výpadky ve hře, kterých se musíme vyvarovat. Doufám, že dnešním zápasem jsme začali novou vítěznou sérii. Děkuji soupeři, rozhodčím a diváků.
60:00
59:58
Vyloučen hráč Pavel Petrok družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
59:42
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Jaroslav Rybka (6:10).
59:23
Vyloučen hráč Viktor Hocelík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
58:30
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Oldřich Jireček (5:10).
56:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Vojtěch Lapuník (4:10).
56:33
Vyloučen hráč Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
55:47
Hocelík střílí z otočky mimo
54:08
Kuneš v dobré šanci
53:33
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Winter, asistoval Jakub Stelzer (4:9).
52:55
Jireček zatáhl do pásma, plzeňská obrana ho zdvojila a zabránila přihrát spoluhráčům před branku
51:50
Bivoj snížil, ale stále je to o 4 branky, musel by to být pořádný finiš. Ale nic není nemožné
50:57
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Jaroslav Rybka (4:8).
47:50
Stelzer v úniku z blízka trefuje domácího gólmana do masky
47:44
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Vojtěch Kuneš (3:8).
46:13
Vyloučen hráč Pavel Petrok družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
45:50
signalizované vyloučení, Plzeň hraje v šesti
44:15
po domácím gólu nabrala hra opět vyšší otáčky, Bivoj se snaží a ještě to nevzdává
43:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Skalitz, asistoval Jaroslav Rybka (3:7).
39:03
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Matěj Vodička, asistoval Viktor Hocelík (2:7).
39:03
Velmi hezký gól domácích, Hocelík vybojoval míček, zatáhl ho do útoku, nahrál Vodičkovi, který z první pěkně trefuje do sítě
36:30
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Kuneš, asistoval Michael Brabec (1:7).
35:48
Brabec pálí na domácí svatyni, Pospíšil skáče a chytá
34:23
Täuber prostřelil Pospíšila, ale ten měl dobře postavenou tyčku
32:48
Lapuník prokličkoval až k brance domácích, gólmana sice překonal, ale míček se za brankovou čáru nedostal
31:00
zámek Litvínova ke gólu zatím nevede
29:40
Stelcer vystihl rozehrávku Litvínova a z brejku naštěstí nedal
29:17
Vyloučen hráč Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
29:17
Jireček vysoko nad bránu
28:24
Vovesný nahazuje na branku, kde Jireček sklepává míček, Ščurko pozorný
27:06
Vyloučen hráč Jan Vacín družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
25:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Václav Zábran (1:6).
25:04
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Michal Štejr (1:5).
25:04
na co plzeňští sáhnou, to se zadaří, na lavičce Bivoje se už připravuje druhý gólman...
24:06
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran bez asistence (1:4).
24:06
tak to už je pro Bivoj těžká situace, plzeňská střela ze vzdálenosti asi 10 m zaplula pod břevno
21:55
Jireček pálí ostrou střelou do hrudi Ščurka
21:00
Tak to je ostrý začátek třetiny, dva góly v první minutě...
20:45
20:09
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Viktor Hocelík (1:2).
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FbC Plzeň - 11, SK BIVOJ LITVÍNOV - 7
20:00
19:59
v první třetině dává Plzeň domácím lekci z efektivity. Plzeň má lehce navrch, uvidíme jak a s čím oba týmyvlítnou do druhé části