1:0
1:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:3
12. Adam Severin, 20. Adam Severin, 32. Matyáš Kouba - 4. Matěj Švácha, 14. Patrik Hrubý, 37. David Biněda; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Hajšman; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Martin Hanousek 17 - Martin Štochl 15; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:1;
45:00
Komentář trenéra domácích (Jakub Jung): Zápas s Chodovem nás stál velmi sil a to jak fyzických, tak i psychických. Proto jsme se v tomto utkání lehce trápili. Plzeň byla florbalovější a hladovější. Od nás ale super morál, obětavost a týmovost. Za to si, myslím, ten bod zasloužíme. Děkujeme soupeři.
45:00
Komentář trenéra FBŠ Slavia Plzeň (Jan Husák): Ospalý zápas plný taktických chyb, pro oko diváka nic moc senzačního. Zisk jednoho bodu je pro nás ztrátou, bohužel jsme pro zisk tří neodvedli maximální možné úsilí. Mentálně to byl velmi přínosný a poučný turnaj. Díky všem.
45:00
44:01
Necelá minuta do konce..
42:36
Hanousek teď zachránil svůj tým, když vychytal Meda.
41:34
Závar před brankou hostů vyřešil sudí Hajšman, když ho míček trefil.
39:51
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
36:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Biněda, asistoval Patrik Hrubý (3:3).
36:21
Dobře rozehraná standardní situace od mantinelu a je srovnáno.
33:59
Slávistům se nedaří dostat do zakončení..
31:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Kouba, asistoval Jakub Šimek (3:2).
31:03
Na hřišti vidíme nové síly, tak uvidíme, zda to přinese ovoce.
30:00
30:00
29:18
Stejskal nahrávkou přes celou šířku hřiště našel Meda, ten netrefuje míček ideálně.
24:20
I druhá přesilovka zůstala nevyužita.
22:19
Vyloučen hráč Matyáš Moller družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
19:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Adam Severin bez asistence (2:2).
19:27
Situace 2 na 1 vyřešena střelou a máme srovnáno.
18:35
Slávisté se usadili na polovině Budějovic, ale gól z toho zatím netěží.
15:00
15:00
14:26
Čížek v šanci, Hanousek chytá.
13:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Ondřej Ježek (1:2).
13:58
Nad ramenem Hanouska bylo místo tak akorát na míček, tak ho tam Hrubý poslal..
12:45
Med podruhé přihrával na Huleše, tomu se nedaří probudit střeleckou..
11:07
11:06
Budějovice srovnávají skóre po dobře umístěné střele nad nohu.
08:59
Med parádní přihrávkou našel Huleše, ten bohužel netrefuje bránu.
08:38
Rapp od mantinelu prověřil Hanouska.
06:48
Hrubý se vytáčel zpoza branky, golman hostů se štěstím vychytal.
05:56
Štochl si připisuje jeden z prvních zákroků.
05:18
Adam Stejskal obral na polovině hřiště obránce Budějovic o balon, ale z výběhu trefuje tyč.
03:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Švácha, asistoval Jan Huleš (0:1).
03:03
Huleš nastřelil tyč, Švácha si s odraženým balonkem poradil.
02:47
Domácí v plném počtu.. přesilová hra ze strany Budějovic nepřinesla střelu na bránu.
00:46
Vyloučen hráč Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Jan Huleš, Matěj Švácha, Matěj Rapp, Adam Stejskal, Patrik Med