1:0
1:3
- : -

FbC Coyotes Jablunkov - S.K. P.E.M.A. OPAVA B 2:7
24. Michal Bártek, 27. Michal Bártek - 2. Sebastián Vu, 7. Miroslav Dobruš, 7. Michal Přibyl, 8. Šimon Toška, 32. Šimon Toška, 34. Šimon Toška, 35. Michal Přibyl; rozhodčí: Jakub Palowski - Vít Morkes; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Tomáš Kowalczyk ? - Jan Hejhal ?; po třetinách: 0:4, 1:0, 1:3;
36:00
34:49
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Michal Přibyl, asistoval Petr Laco (2:7).
33:30
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Šimon Toška, asistoval František Pavlík (2:6).
31:24
Vyloučen hráč Ondřej Cmiel družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nesportovní chování.
31:20
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Šimon Toška, asistoval Michal Přibyl (2:5).
29:25
Vyloučen hráč Michal Přibyl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání.
26:20
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Michal Bártek bez asistence (2:4).
24:50
Vyloučen hráč Šimon Škrobánek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za špatné střídání.
24:00
24:00
23:27
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Michal Bártek, asistoval Jakub Gorgosz (1:4).
12:00
12:00
07:54
06:40
06:00
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Miroslav Dobruš, asistoval Jan Obluk (0:2).
01:35
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Sebastián Vu bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Palowski a Vít Morkes.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA B:
00:00
Line-up domácích FbC Coyotes Jablunkov: brankář: Tomáš Kowalczyk; hráči v poli: Vojtěch Turoň, Michal Bártek, Antonín Sikora, Jakub Gorgosz