2:5
1:0
- : -

Pacovští Honzíci - Hippos Žďár n/S. 3:7
21. Daniel Holeček, 22. Jan Dušek, 54. Milan Buřič - 11. Filip Dvořák, 12. Vojtěch Haman, 21. Jiří Příhoda, 24. Richard Kafka, 29. Petr Tlustoš, 33. Ondřej Dvořák, 36. Filip Dvořák; rozhodčí: Pavel Urbánek - Jaroslav Štolc; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Adam Kršek 8, Jaroslav Mareš 8 - Lukáš Kratochvíl 17; po třetinách: 0:2, 2:5, 1:0;
60:00
59:59
Komentář hostů - Dvořák F. : Konečně slušně odehraný zápas. Zodpovědně v obraně. Jen škoda, že jsme na takový výkon čekali půl sezóny. Děkujeme soupeři.
59:59
Komentář domácí - Diviš P. : Bez komentáře
53:12
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Jan Dušek (3:7).
51:12
Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil Tomáš Dohnal.
46:42
Vyloučen hráč Petr Diviš družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
38:14
Vyloučen hráč Ondřej Zerák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hra na zemi.
35:08
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Ondřej Dvořák (2:7).
34:22
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
32:05
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Filip Dvořák (2:6).
30:34
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:34
Vyloučen hráč Jan Dušek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
28:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Dvořák (2:5).
23:36
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Richard Kafka, asistoval Petr Tlustoš (2:4).
23:36
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Mareš družstva Pacovští Honzíci
21:28
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Dušek bez asistence (2:3).
20:42
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Daniel Holeček, asistoval Tomáš Dohnal (1:3).
20:11
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jiří Příhoda, asistoval Petr Tlustoš (0:3).
20:00
20:00
11:44
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Zerák (0:2).
10:40
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Lukáš Kratochvíl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Urbánek a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Richard Kafka, Ondřej Dvořák, Petr Tlustoš
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Adam Kršek; hráči v poli: Matěj Doubek, Jan Dušek, Tomáš Voldřich, František Zajíc, Tomáš Dohnal