4:0
6:3
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 12:5
12. Michal Strachota, 19. Tomáš Nushart, 25. Tomáš Nushart, 34. Michal Klápa, 35. Jan Zavadil, 40. Tomáš Nushart, 46. Jan Zavadil, 50. Michal Strachota, 57. Miroslav Horký, 58. Michal Klápa, 59. Tomáš Nushart, 60. Daniel Nicklas - 8. Vojtěch Plaček, 17. Jan Diviš, 43. Jiří Lebeda, 52. Jiří Lebeda, 56. Jiří Lebeda; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:1 + Jan Kerzel (S98) 5; využití: 1:1; diváků: 305; zásahy brankářů: Václav Zavadil 28, Martin Louda 9 - Martin Petr 42; po třetinách: 2:2, 4:0, 6:3;
60:01
Komentář trenéra Startu98 (Jakub Votruba): "Od dnešního zápasu jsme nečekali, že soupeře přehrajeme kvalitnější hrou, ale že dnešní zápas vyhrajeme bojovností a nasazením. V první třetině zápasu při nás stálo i trochu štěstí, kdy soupeř nedokázal proměnit řadu šancí. na konci se štěstí otočilo a my jsme neproměnili řadu šanci, díky kterým jsme mohli skóre dotáhnout.
60:01
Komentář trenéra Karlových Varů Petra Pánka: "Jsme vděční za úžasnou diváckou návštěvu v tento předvánoční čas, věřím, že dvanáct branek v soupeřovo sítí udělalo fanouškům radost. Soupeř dnes hrál naopak velmi pěkně, děkuji mu za zápas. A chtěl bych popřát všem šťastné a veselé Vánoce a úžasný Nový rok.
60:00
59:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Michal Klápa (12:5).
59:01
Vyloučen hráč Jan Kerzel družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 5 minut za sekání.
58:41
Domácí si již závěr zápasu užívají, Nicklas našel na křídle Nusharta a ten dává svůj čtvrtý gól
58:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Daniel Nicklas (11:5).
57:25
Klápa se bleskově otočil a z těžké pozice opět trefuje nechytatelně šibenici
57:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (10:5).
56:45
Horký dnes měl několik příležitostí vsítit svůj premiérový gól v sezóně Míra Horký, štěstí mu však nepřálo, prolomil to až nyní, kdy uplatnil svůj důraz na brankovišti
56:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Miroslav Šnajdr (9:5).
55:14
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Richard Marek (8:5).
54:20
Balvínův pokus skončil v rohu
51:56
Teď to hosté udělali perfektně a Lebeda střílel do zcela odkryté branky
51:55
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Adam Kulík (8:4).
51:39
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
50:45
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Louda družstva FB Hurrican Karlovy Vary
49:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Jakub Pecha (8:3).
49:06
Pecha na Strachotu, který nechytatelnou bombou navyšuje vedení domácích na pět branek
45:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Tomáš Nushart (7:3).
43:43
Hosté se řítili ve dvou na Zavadila, ten však ukázal skvělé čtení hry a hezkým výkopem zabránil dalšímu inkasování
42:15
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Patrik Chládek (6:3).
39:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Ondřej Vašíček (6:2).
38:04
Probíhají nám poslední dvě minuty druhé třetiny
36:30
Domácí teď ozkoušeli pozornost svého gólmana, který lapil jak nepovedenou přihrávku, tak i následnou dorážku již z hole hostujícího hráče
34:55
Zavadilův pokus měl takovou razanci, že se odrazil od vnitřní tyčky, rozhodčí to však dobře viděli a ukazují gól
34:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Martin Koubek (5:2).
24:13
Nepřehledná situace v hostujícím brankovišti, míček vybojoval Nushart a k překvapení všech ho uklidil do branky
24:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Jan Zavadil (3:2).
18:11
Nushart byl v ideální střelecké pozici a se zakončením si naprosto chladnokrevně poradil
18:10
16:42
Kerzel ranou od půlky propálil vše co mu stálo v cestě a opěr vrací svému týmu vedení
16:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Diviš, asistoval Jan Kerzel (1:2).
15:45
Kulík pálil do odkryté klece, Zavadil se však roztáhl na brankové čáře a zabránil jistému gólu
15:13
Kalaš odpaluje míček přes celé hřiště
14:11
Vyloučen hráč Jakub Pecha družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
13:38
Perglerův pokus zblokoval před brankou jeden z jeho spoluhráčů
12:25
Šnajdr teď měl dvě gólové šance, ani jednu neproměnil
11:06
Horký skvěle našel Klápu, ten posunul před prázdnou branku Strachotovi a máme srovnáno
11:05
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Klápa (1:1).
10:25
Hosté velmi dobře drží rozestavení, čímž komplikují domácí rozehrávku
09:08
Chládek sám před Zavadilem neuspěl
07:43
Zavadil nejprve vyrazil střelu Balvína, na tu od Plačka však již byl krátký a Start se tedy ujímá vedení
07:42
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Plaček, asistoval Jan Balvín (0:1).
06:35
Hosté jsou v plném počtu
06:07
Další rána Strachoty vysoko nad, Karlovy Vary by potřebovali seřídit mířidla
04:35
Vyloučen hráč Ivan Pergler družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.