0:3
2:2
- : -

Florbalová škola Plzeň oranžoví - FbC Plzeň white 2:5
18. Patrik Hranáč, 20. Nicolas Bolan - 5. Lukáš Hanzlíček, 10. Lukáš Hanzlíček, 12. Filip Samuel, 14. Lukáš Hanzlíček, 17. Jan Kříž; rozhodčí: Vít Ruml - Jakub Heicl; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Filip Černý 6, Tomáš Kloud 4 - Jakub Balák 12; po třetinách: 0:3, 2:2;
26:00
25:59
Střely ve 2. polovině: 7:6
21:57
Vyloučen hráč Dominik Mráz družstva FbC Plzeň white na 2 minuty za blokování hokejky.
19:21
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Nicolas Bolan, asistoval Patrik Hranáč (2:5).
18:26
Vyloučen hráč Michael Pejsar družstva FbC Plzeň white na 2 minuty za špatné střídání.
17:31
Branku družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví vstřelil Patrik Hranáč, asistoval Tomáš Bolda (1:5).
16:35
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil Jan Kříž, asistoval Filip Samuel (0:5).
15:21
Timeout Florbalová škola Plzeň oranžoví
13:13
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil Lukáš Hanzlíček bez asistence (0:4).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Kloud družstva Florbalová škola Plzeň oranžoví
13:00
13:00
12:59
Střely v 1. polovině: 7:9
11:34
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil Filip Samuel bez asistence (0:3).
09:45
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil Lukáš Hanzlíček, asistoval Filip Samuel (0:2).
04:18
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil Lukáš Hanzlíček, asistoval Jakub Balák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Ruml a Jakub Heicl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň white:
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň oranžoví: brankář: Filip Černý; hráči v poli: Martin Benedikt, Karel Altman, Patrik Hranáč, Nicolas Bolan, Václav Vápeník