1:4
4:1
- : -

Kanonýři Kladno - Panthers Praha 9:8
2. Ondřej Fous, 9. Filip Molhanec, 12. Ondřej Fous, 15. Vojtěch Balvín, 32. Milan Všetečka, 48. Vojtěch Novák, 48. Milan Všetečka, 60. Milan Všetečka, 60. Dominik Janda - 5. Filip Hajžman, 11. Martin Mattes, 19. Karel Petrák, 24. Jan Waldhauser, 24. Martin Mattes, 25. Tomáš Mánek, 26. Ondřej Přib, 57. Jiří Hadamovský; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Libor Domkař 11 - Dominik Moravec 17; po třetinách: 4:3, 1:4, 4:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Hráči domácích ukázali větší sílu po vítězství které bylo korunováno obratem. Domácí si tři body zasloužili.Děkujeme soupeři za hru.
59:59
Komentář trenéra domácích: Na začátku se nám dařilo proměňovat šance ale i jsme vlastními ztrátami nabízeli soupeři brejky. Do druhé třetiny jsme měli katastrofální vstup ale po stažení na dvě lajny jsme se vrátili do zápasu. Ve třetí části jsme byly více na míčku a v závěru jsme ukázali srdce a morál.
59:39
Timeout Panthers Praha
59:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Janda, asistoval Matyáš Bachmaier (9:8).
59:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Dominik Janda (8:8).
56:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Hadamovský, asistoval Martin Mattes (7:8).
48:35
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
47:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Daniel Šebela (7:7).
47:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Matyáš Bachmaier (6:7).
46:11
Všetečka dokázal urvat balonek soupeřovy a uklidňuje tak tempo hry
46:00
Praha nestřílí moc přesně
44:15
Nepřesná střela Bachmaiera ale i tak se nevzdává a vstupuje do soubojů sebevědomě
36:22
Vyloučen hráč Tomáš Mánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Filip Molhanec (5:7).
25:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ondřej Přib, asistoval Jan Martinek (4:7).
24:55
Kladno hraje nejistě
24:27
Timeout Kanonýři Kladno
24:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tomáš Mánek bez asistence (4:6).
24:22
Svoboda opět aktivně ve hře
24:00
Kladno hraje hodně do těla
23:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Jaroslav Petrák (4:5).
23:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Karel Petrák (4:4).
18:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák bez asistence (4:3).
14:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Ondřej Fous (4:2).