3:3
1:2
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - ASK Lovosice - LFP 4:9
16. Richard Hartmann, 18. Richard Hartmann, 23. Marek Rýdl, 41. Ondra Kára - 3. Tomáš Ultsch, 7. Jan Vokál, 9. Martin Pešta, 9. Tomáš Ultsch, 20. Martin Pešta, 22. Šimon Pešta, 28. Jan Kocourek, 35. Martin Pešta, 42. Jonáš Soudský; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Erich Kellermann; vyloučení: 4 + Dominik Whitehead OS:2; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Dominik Whitehead 2, Filip Kajzr 29 - Stanislav Šloser 10; po třetinách: 0:4, 3:3, 1:2;
45:00
Střely ve 3. třetině: Roudnice nad Labem - 2, Lovosice - 9.
Střely celkem: Roudnice nad Labem - 14, Lovosice - 40.
45:00
44:53
V samém závěru utkání se pokoušel o závěrečnou branku Fictum, ale úspěšný nebyl.
43:20
Vyloučen hráč Aleš Rubín družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
43:20
Lovosičtí si vyzkoušeli na 20 sekund hru v šesti hráčích, ale nakonec přeci jen putuje Rubín do konce utkání na trestnou lavici.
41:57
Kocourek chtěl kličkou dokonat desátou branku. Klička mu vyšla, ale při zakončení jednoruč jeho myšlenka ztroskotala na přesnosti a čistém zákroku obránce.
41:33
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jonáš Soudský, asistoval Jan Pošík (4:9).
41:26
Pošíkovu střelu z půlící čáry vyrazil Krejza před sebe, v předbrankovém prostoru úřadoval agilní Soudský, který si v dnešním utkání připsal první trefu. Neslavná desítka je blízko.
40:19
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondra Kára, asistoval Štěpán Šára (4:8).
39:26
Ani 3 střely Lovosic za sebou nevedly ke skórování. Krejza dokázal při posledním bekhendu soupeře secvaknout včas nohy k sobě.
36:13
Roudnický Kajzr přivádí lovosické střelce k zoufalství. V posledních několika sekundách vychytal skvělými zákroky velmi slibné střely.
35:19
Kára se trefil z volného úderu milimetrově do levého horního rohu, čímž koriguje skóre. Rozdíl mezi celky činí 4 branky.
34:41
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Šimon Pešta (3:8).
34:41
Tuto bratrskou dvojici by si měly Lovosice patentovat. Podruhé v zápase se projevila skvělá bratrská souhra Peštů, ti tak posílají Lovosice do vedení o 5 branek.
34:16
Pešta dokázal z brankové čáry poslat míček mimo tři tyče. Při Kajzrovi stáli všichni svatí.
33:34
Čím více se blíží konec utkání, tím více nepřesností v herních projevech vidíme.
32:00
Dnešnímu utkání přihlíží 28 diváků.
31:11
Ariunbuyan se dostal do předbrankového prostoru, odkud zkoušel střelecké štěstí, bohužel pro BK REAL bez úspěchu.
30:00
30:00
Střely na bránu ve 2. třetině: Roudnice nad Labem - 9, Lovosice - 16.
Střely celkem: Roudnice nad Labem - 12, Lovosice - 31.
30:00
29:21
Vyloučen hráč Jan Pošík družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za blokování hokejky.
28:32
Ariunbuyan si počínal ve zmeti soupeřovým hokejek velmi efektivně. Jeho následná střela byla velmi nepřesná a skončila na mantinelu.
27:26
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Kocourek, asistoval Vojtěch Helis (3:7).
27:26
Kocourek se snažil nahodit míček směrem na bránu při záběhu za bránu, jeden z bránících hráčů si ale smolně sklepl míček do vlastní sítě. Skóre se překlápí velmi rychlým tempem.
23:57
Zraněný Hartmann, který si v jednom ze soubojů přivodil zranění nohy, zřejmě zlomený prst, byl za potlesku diváků, spoluhráčů a protihráčů odnesen spoluhráčem a protihráčem zaměstnancům rychlé záchranné služby, která byla přivolána.
23:25
Vyloučen hráč Ondra Kára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
23:25
Kára se snažil napadat až u brány soupeře, což se mu málem vymstilo. Zvedající se Šloser ho omylem poslal do mantinelu a krytu na házenkářské konstrukci brány. Jeho následné silné udeření holí do mantinelu ocenili rozhodčí dvěma trestnými minutami.
22:01
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marek Rýdl, asistoval Aleš Rubín (3:6).
22:01
Nevýrazná střela od mantinelu zapadla Šloserovi za záda. Vcelku snadná branka pro Roudnici.
21:28
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta, asistoval Martin Pešta (2:6).
21:28
Já na bráchu a brácha na mě a skóre je 6:2 ve prospěch Lovosic.
19:20
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Jaromír Mareš (2:5).
19:20
Pešta náznakem střely a následném stažení poslal jednoho z bránících hráčů "na párek" (bufet není daleko). Volný prostor využil k nápřahu ke střele. Kajzr přes bránící těla neviděl absolutně nic a na míček zareagoval až v poslední možný moment.
17:35
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Adam Alexandr Šeps (2:4).
17:35
Roudnice vstoupila do druhé třetiny ve velkém stylu. A znovu v tom měl prsty velmi šikovný Hartmann, kterému na půlící čáře nabil Šeps a první jmenovaný poslal následně z prvního doteku míček pod horní tyč.
15:45
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Štěpán Šára (1:4).
15:45
Lovosice si myslely, že se jejich soupeř na útočné polovině připraví o míček sám, nebo to tak aspoň vypadalo. Z laxnosti se ale zrodila branka Roudnice, kterou si do svých statistik připisuje Hartmann.
15:01
Také úvodní buly druhé třetiny pro Lovosice.
15:00
15:00
Střely na bránu v 1. třetině: Roudnice nad Labem - 3, Lovosice - 15.
15:00
09:51
Hru nám poznamenala trocha provinění proti pravidlům. Lovosice budou hrát poměrně dlouho přesilovou hru.
09:50
Vyloučen hráč Štěpán Šára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
08:41
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Kajzr družstva BK REAL ROUDNICE n/L
08:40
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch bez asistence (0:4).
08:40
Vyloučen hráč Dominik Whitehead družstva BK REAL ROUDNICE n/L - osobní trest.
08:40
Vyloučen hráč Dominik Whitehead družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
08:40
Velmi smolná situace pro brankář Roudnice. Přímo z rozehrávky prošel míček skulinkou mezi tělem a konstrukce brány do domácí svatyně. Lovosice se tak ujímají vedení už 4:0.
08:40
Whitehead neusnesl tíhu okamžiku a celý nahněvaný povalil ze vzteku bránu. Rozhodčí automaticky sáhli k osobnímu trestu za nesportovní chování.
08:35
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta bez asistence (0:3).
06:38
Vyloučen hráč Ladislav Čermák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
06:38
Je libo sekaná? Čermák vám ji zcela velmi rád připraví.
06:18
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Vokál, asistoval Jan Valeš (0:2).
06:18
První střela důrazného Valeše byl spíše pokus o přehoz Whiteheada. Brankář Roudnice reflexivně míček pouze vyrazil před sebe, jen přesně na hůl Vokála, který si počkal na správnou chvíli odskoku míčku a poté se do něj plnou silou opřel. Whitehead sice míček přibrzdil, v cestě do brány mu ale zcela nezabránil.
05:19
Lovosický hra na první dotek nedopadla podle představ. Finální přihrávka prolétla těsně před brankovištěm bez potřebné pozornosti.
04:12
Další rozehrávka na krátko z pohledu Lovosic, tentokrát zásluhou úspěšného bloku bez branky. Pořadatelé dnešního turnaje mají zatím herně navrch.
03:33
Lovosičtí se pokusili o rychlý protiútok, který zakončoval z prvního doteku Bárta. Scházela větší přesnost, balónek branku přeletěl.
02:49
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch, asistoval Ladislav Čermák (0:1).
02:49
Lovosice rozehrávaly volný úder. Rozehrávka na krátko byla velmi rychlá, stejně jako střela Ultsche, která si našla cestičku do pravého horního rohu branky. Důvod pro radost dorazivších diváků je na místě.
02:11
Šimánek se obtočil kolem své osy, čímž odmítl soupeře a ihned vystřelil. Whitehead měl ruku u své tyče včas.