5:2
1:4
- : -

FBC Vipers Most - BK REAL ROUDNICE n/L 8:9
7. Tomáš Barna, 12. Vojtěch Jandečka, 18. Matěj Zienert, 21. Matěj Zienert, 24. Tomáš Barna, 28. Radek Babák, 30. Jakub Netušil, 43. Jakub Netušil - 3. Lubor Hanžl, 6. Daniel Pilař, 9. Daniel Pilař, 22. Daniel Pilař, 25. Ondra Kára, 38. Vojtěch Jandečka, 44. Daniel Pilař, 45. Daniel Pilař, 45. Štěpán Šára; rozhodčí: Erich Kellermann - Jan Vacín; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Dan Zápotocký 28 - Dominik Whitehead 31; po třetinách: 2:3, 5:2, 1:4;
45:00
Střely na bránu ve 3. třetině: Most - 11, Roudnice nad Labem - 17.
Střely na bránu celkem: Most - 39, Roudnice nad Labem - 37.
45:00
44:24
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Štěpán Šára, asistoval Aleš Rubín (8:9).
44:13
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Aleš Rubín (8:8).
43:10
42:21
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Jakub Netušil, asistoval Tomáš Barna (8:6).
37:38
Vlastní branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Jandečka (7:6).
33:53
Vyloučen hráč Václav Koubek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
32:45
Vyloučen hráč Ondra Kára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely na bránu ve 2. třetině: Most - 14, Roudnice nad Labem - 8.
Střely na bránu celkem: Most - 28, Roudnice nad Labem - 20.
30:00
29:46
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Jakub Netušil bez asistence (7:5).
28:56
Vyloučen hráč Bilguun Ariunbuyan družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
27:34
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Radek Babák bez asistence (6:5).
24:06
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondra Kára bez asistence (5:5).
23:21
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Tomáš Barna, asistoval Jakub Netušil (5:4).
21:16
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Dominik Whitehead (4:4).
20:03
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert, asistoval Tomáš Barna (4:3).
17:45
17:03
Vyloučen hráč Radek Babák družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
16:46
15:00
15:00
Střely na bránu v 1. třetině: Most - 14, Roudnice nad Labem - 12.
15:00
13:59
Vyloučen hráč Jaroslav König družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
11:27
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Jandečka, asistoval Tomáš Barna (2:3).
08:04
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Štěpán Šára (1:3).
07:31
Vyloučen hráč Matyáš Tvrzník družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
06:27
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Tomáš Barna, asistoval Jaroslav König (1:2).
05:36
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Lubor Hanžl (0:2).
04:05
Vyloučen hráč Jakub Netušil družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
02:01
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lubor Hanžl z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Erich Kellermann a Jan Vacín.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L:
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most: brankář: Dan Zápotocký; hráči v poli: Michal Pešek, Radek Babák, Matěj Zienert, Jakub Netušil, Tomáš Barna