5:2
1:1
- : -

FbC Hradec Králové A - FLORBAL LITOMYŠL 6:3
2. Aleksandr Petečela, 2. Jakub Wolf, 3. Marek Jedlan, 6. Jakub Wolf, 8. Vítek Ryba, 15. Marek Jedlan - 1. Jan Majtner, 6. Ondřej Pakosta, 19. Max Holásek; rozhodčí: Jan Vácha - Daniel Jireček; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Radek Hosnedl 10 - Eliška Křivková 15; po třetinách: 5:2, 1:1;
24:00
18:59
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Max Holásek, asistoval Jakub Renza (6:3).
17:36
Vyloučen hráč Vojtěch Vošický družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za vysoká hokejka.
14:18
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Marek Jedlan, asistoval Šimon Bezpalec (6:2).
12:00
12:00
07:26
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Vítek Ryba, asistoval Jakub Veselka (5:2).
05:57
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval Jan Majtner (4:2).
05:44
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Jakub Wolf bez asistence (4:1).
02:18
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Marek Jedlan, asistoval Matěj Kremeník (3:1).
01:44
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Jakub Wolf, asistoval Filip Brejcha (2:1).
01:29
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Aleksandr Petečela, asistoval Prokop Hanzlík (1:1).
00:25
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Lukáš Hochbergr (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vácha a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Eliška Křivková; hráči v poli: Matěj Dvořák, Jakub Renza, Max Holásek, Daniel Novotný