3:2
1:3
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - Sokoli Pardubice 4:5
2. Daniel Novotný, 4. Lukáš Hochbergr, 10. Jakub Renza, 20. Jan Majtner - 3. Max Malátek, 8. Lukáš Doskočil, 13. Max Malátek, 16. Ondřej Kubeš, 19. Lukáš Doskočil; rozhodčí: Jan Vácha - Daniel Jireček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Eliška Křivková 15 - Vojtěch Ujec 9; po třetinách: 3:2, 1:3;
24:00
21:00
Timeout FLORBAL LITOMYŠL
19:06
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jan Majtner, asistoval Jakub Renza (4:5).
18:47
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Lukáš Doskočil, asistoval Michal Puchner (3:5).
17:46
Vyloučen hráč Michal Jeřáb družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:37
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Ondřej Kubeš, asistoval Vojtěch Král (3:4).
12:31
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Max Malátek, asistoval Vojtěch Král (3:3).
12:00
12:00
09:29
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jakub Renza, asistoval Tomáš Řehůřek (3:2).
07:47
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Lukáš Doskočil, asistoval David Strnádek (2:2).
03:17
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Lukáš Hochbergr z trestného střílení (2:1).
02:18
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Max Malátek, asistoval Jan Vosáhlo (1:1).
01:29
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Daniel Novotný, asistoval Jan Majtner (1:0).
00:28
Vyloučen hráč Michal Jeřáb družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vácha a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice:
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Eliška Křivková; hráči v poli: Lukáš Hochbergr, Filip Pavliš, Tomáš Řehůřek, Jan Majtner, Ondřej Pakosta