5:0
6:2
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FBK Bulldogs Hořice 12:2
6. Petr Doleček, 16. Maxim Kubelka, 16. Štěpán Appl, 20. Petr Doleček, 24. Matouš Poláček, 27. Maxim Kubelka, 32. Štěpán Appl, 36. Maxim Kubelka, 37. Adam Šubert, 40. Vojtěch Petr Dostálek, 41. Maxim Kubelka, 45. Albert Lepin - 42. Jan Pech, 45. Jan Pech; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Tomáš Krejčí; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: David Richter 14 - Lukáš Svoboda 18; po třetinách: 1:0, 5:0, 6:2;
45:00
44:55
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Jan Pech, asistoval Petr Kryl (12:2).
44:15
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Albert Lepin, asistoval Petr Doleček (12:1).
41:59
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Jan Pech bez asistence (11:1).
40:24
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Petr Doleček (11:0).
39:24
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Petr Dostálek, asistoval Štěpán Appl (10:0).
36:05
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Adam Šubert, asistoval David Richter (9:0).
35:11
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Albert Lepin (8:0).
31:44
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Štěpán Appl, asistoval Vojtěch Petr Dostálek (7:0).
30:00
30:00
26:14
23:06
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Poláček, asistoval Štěpán Appl (5:0).
19:44
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček, asistoval Štěpán Appl (4:0).
16:37
Vyloučen hráč Matěj Sedláček družstva FBK Bulldogs Hořice na 2 minuty za sekání.
15:57
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Štěpán Appl bez asistence (3:0).
15:33
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka bez asistence (2:0).
15:00
15:00
05:03
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček, asistoval Adam Šubert (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Tomáš Krejčí.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Bulldogs Hořice:
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: David Richter; hráči v poli: Albert Lepin, Petr Doleček, Martin Novák, Adam Šubert, Maxim Kubelka