4:2
6:1
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Sokol Královské Vinohrady 10:6
22. Ladislav Gál, 23. Jakub Haša, 23. Lukáš Kvapil, 37. Lukáš Pešat, 43. Jakub Haša, 45. Matěj Kostka, 50. Michal Nagy, 52. Ladislav Gál, 58. František Vykopal, 59. František Vykopal - 10. Jiří Strobach, 11. Martin Skřivánek, 18. Lukáš Gregor, 35. Lukáš Gregor, 38. Zbyněk Stuchlík, 55. Ondřej Stuchlík; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 215; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 12 - Martin Dejmal 19; po třetinách: 0:3, 4:2, 6:1;
60:00
Střely v první třetině - Domácí:13, Hosté:5.
60:00
Komentáře asistenta trenéra hostů pana Michala Kotlase: Měli jsme výborný vstup do utkání a celou první třetinu. To bylo asi vše, co jsme předvedli. Do druhé třetiny jsme se zapomněli v šatně a pro zbytek zápasu se nám naše hra rozpadla. Příliš mnoho ztrát a neorganizovanost obrany po celé ploše hřiště. Gratuluji soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácího týmu pana Michala Kvapila:Dnes bych chtěl zhodnotit naše dvě třetiny. Pozitivní bylo že jsme dokázali změnit pohyb a využít šance. Bohužel jsme opět upustili od aktivní hry a museli jsme začít opět znovu. Musíme být koncentrovaní celý zápas jedině tak se můžeme zlepšovat. Každopádně jsou tři body důležité. Děkujeme divákům a čertům za podporu.
60:00
Střely celkem: Domácí: 29, Hosté:18.
60:00
58:19
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Ladislav Gál (10:6).
58:19
Útočné duo Vykopal - Gál se znovu prosazuje.
57:54
57:54
Vykopal zaparkoval na zadní tyčce, kde ho krásně našel Gál.
57:16
Vinohrady stéle v šesti.
56:06
Zbyněk Stuchlík se krásně vymotal od mantinelu, ale jeho přízemní střelu chytá Michajlovič!
54:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Martin Skřivánek (8:6).
51:27
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval Vlastimil Červenka (8:5).
50:43
Červenkovu střelu vyrazil Dejmal za mantinel. Domácí budou rozehrávat z rohu.
50:04
Skřivánkova střela letí vysoko nad.
49:31
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Nagy bez asistence (7:5).
49:31
Domácí kapitán to vzal do svých rukou a posílá Pantery do dvoubrankového vedení.
49:06
Haša na dvakrát ,ale ani jeden pokus neohrozil branku hostů.
47:46
Dnešní utkání sleduje 430 očí diváků. Děkujeme!
46:24
Gregor z krátkého výjezdu pouze do bloku Zimmera.
44:41
Vyloučen hráč Ladislav Gál družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za zdržování hry.
44:41
Gál si jde odpočinout na trestnou lavici.
44:06
20 nad led a Kostka se raduje! Panteři jdou poprvé v tomto zápasu do vedení.
44:04
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka bez asistence (6:5).
43:54
Vykopalův únik překazil vynikající Dejmal.
42:39
Ťuk ťuk a gól. Panteři vyrovnávají!
42:38
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša, asistoval Lukáš Pešat (5:5).
41:23
Vykopalovu střelu teď výborně vytáhl Dejmal!
40:01
Úvodní buly 3.třetiny pro hostující tým.
40:00
40:00
Střely v první třetině - Domácí:11, Hosté:5.
40:00
39:02
Vinohrady se snaží dohrát třetinu. Vypadá, že míček zůstane v jejich moci až do konce této třetiny.
37:01
Rychlá odpověď Vinohrad. Stuchlík posílá svůj tým do vedení.
37:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zbyněk Stuchlík, asistoval Lukáš Gregor (4:5).
36:35
Přesilovku domácích využívá Pešat!
36:34
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Lukáš Kvapil (4:4).
36:17
Vyloučen hráč Jiří Strobach družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
36:17
Vyloučen hráč Ladislav Gál družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
35:13
Uvidíme další přesilovou hru domácích.
35:12
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:29
Gregorův další pokus končí za zády Michajloviče a Vinohrady se ujímají vedení.
34:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Milan Bína (3:4).
34:03
Gregorovu tvrdou střelu od půlky hřiště zblokoval Haša.
33:04
Gál teď svou nahrávkou krásně našel volného Vykopala, ten z první mimo.
31:35
Standartní situace na středu hřiště pro hosty, ale střelecký pokus hostujících, skončil pouze v boční síti domácí branky.
27:39
Stuchlík výborně zblokoval Kvapilův pokus.
27:02
Hostující tým v plném počtu.
26:49
Vinohrady zatím výborně blokují střelecké pokusy Panterů.
25:54
Kvapil dostal nabito od Pešeta, ale jeho střela šla pouze do bloku bránícího hráče.
25:03
Domácí tým nyní dostává výhodu v podobě přesilové hry.
25:02
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
23:16
Domácí fanoušci podporují svůj tým ze všech sil! Panthers!!!
22:44
Dvě branky Panterů v rychlém sledu znamenají srovnání skóre tohoto zápasu.
22:43
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Kvapil, asistoval Jakub Haša (3:3).
22:03
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Haša bez asistence (2:3).
21:24
Máme tady první branku domácíh o kterou se postaral Gál krásnou tahovkou z výjezdu.
21:23
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval Martin Szweda (1:3).
20:01
Úvodní buly 2.třetiny pro domácí.
20:00
20:00
Střely v první třetině - Domácí:5, Hosté:8.
20:00
19:50
Vinohrady teď zkušeně drží míček ve své moci.
17:55
Další zásah Vinohrad z hole Gregora. Hostující tým se tak ujímá tříbrankového vedení.
17:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Zbyněk Stuchlík (0:3).
17:17
Krásný kros na Hartmana, který z první jen těsně mimo bránu Michajloviče.
14:55
Po vlažném začátku se Panteři pomalu ale jistě dostávají do tempa.
14:00
Pešat se nyní ocitl za mantinelem a domácím fanoušků se toto počínání hostujícího hráče vůbec nelíbilo.
13:26
Na konci Vinohradského protiútoku úspěšný Michajlovič.
12:42
Otrokovice jsou dnes na balónku zatím hodně nepřesní.
11:52
Vinohrady jsou zatím aktivnějším týmem na hřišti.
10:14
Dvě rychlé branky dostaly Vinohrady do dvoubrankového vedení.
10:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Petr Hartman (0:2).
09:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jiří Strobach bez asistence (0:1).
09:08
Bína prověřil Michajloviče, ale domácí golman úspěšně zasáhl.
08:05
Hašovu nabídku z poza brány nikdo z domácích nevyužil a hosté se zmocňují míčku.
07:32
Koláčného střela pouze do bloku.
06:44
Panteři se snaží založit útok, ale nemohou se dostat přes střední pásmo.
05:32
Dnešní utkání navštívili také čerti s anděli. Děkujeme za toto krásné zpestření dnešního zápasu!
03:58
Ondřej Stuchlík pálil z první. Jeho střela jen těsně minula bránu Michajloviče.
02:31
Nagyho nahození na bránu tečoval Haša, ale bohužel pouze mimo bránu hostujícího týmu.
01:02
Kostka teď zabránil jasné gólové příležitosti Vinohrad.
00:01
Úvodní buly pro tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Martin Dejmal; hráči v poli: Lukáš Lanc, Marian Jelínek, Martin Skřivánek, Petr Hartman, Pavel Hájek
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Martin Szweda, Vlastimil Červenka, Pavel Jurčík, Ladislav Gál
00:00
Vítám Vás u dnešního psaného zápisu 15.kola Superligy florbalu. Přeji Vám příjemný literární zážitek!