1:1
3:3
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha 5:6
13. Jiří Bauer, 39. Marek Švajný, 57. Dominik Eichner, 59. Jiří Juhaňák, 59. Michal Sládek - 1. Michal Pažák, 18. Matěj Čermák, 27. Radim Křenek, 43. Matěj Pruner, 50. Radim Křenek, 52. Matěj Čermák; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 269; zásahy brankářů: Jan Binder 11 - Martin Beneš 23; po třetinách: 1:2, 1:1, 3:3;
60:00
Střely ve 3. třetině: 13 - 7
60:00
Komentář trenéra domácích pana Tomáše Svačinky: Neskutečně se trápíme v koncovce. Až když nateče do bot, zjednodušíme střelbu, zakončení a góly tam začnou padat. Musíme hrát tak, jak jsem hráli posledních 5 minut. Je zbytečné o tom přemýšlet, v neděli nás čeká další těžký soupeř. Připravíme se na vítěznou vlnu. Děkuji soupeři, fantastickým divákům za skvělou kulisu.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Marka Vojty: Dnes jsme odehráli atraktivní utkání, jenž se hrálo ve výborné atmosféře. Jsme velmi vděční pořadatelům a domácím fanouškům. Do stavu 6:2 se nám dařilo pracovat s rytmem hry, využívat hloubku hřiště a z toho jsme vytvářeli dobré gólové příležitosti. Poté po změnách v sestavě přišlo polevení, přestali jsme kontrolovat hru a soupeř toho zkušeně využil. I proto jsme rádi za důležitou výhru.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:42
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Matyáš Šindler (5:6).
58:42
A Sládek vsítil další gól!
58:20
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
58:20
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jiří Juhaňák, asistoval Matyáš Šindler (4:6).
57:33
Ostrava to zkouší v šesti.
56:51
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner, asistoval Marek Švajný (3:6).
56:22
Další krásná akce domácích, avšak Bauerovi se v dobrém postavení nepovedlo zasunout míček do brány.
54:56
Šindler přihrál naslepo a poslal tak Čermáka do útoku, nakonec ho musel zastavit Švajný.
53:43
Domácí se snaží aktivně napadat, ale Sparťané jsou na tohle dobře připravení.
52:35
Hra se přelévá ze strany na stranu.
51:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Čermák, asistoval Dominik Bartoš (2:6).
51:03
Další možnost pro domácí, tentokrát střílel Juhaňák. Beneš velmi dobře svůj tým podržel.
49:59
Daniš sám před bránou nedává jasnou šanci na gól.
49:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Radim Křenek, asistoval Jan Marvánek (2:5).
49:06
Křenek rychle proměňuje početní výhodu krásnou střelou.
48:54
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
47:22
Hosté překombinovali standradku až tak, že o ni přišli a rozehrává Ostrava.
46:02
Standardka z rohu na útočné polovině nepřinesla domácím ani střelu.
44:43
Sovják zastavil nebezpečné počínání Čermáka.
43:24
Hosté už se nikam neženou, drží míček na své polovině.
42:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Michal Pažák (2:4).
41:54
Zouzal drží míček za bránou, domácí čekají, co udělá.
40:45
Pruner se ocitl na velmi výhodném místě, svou střelu však namířil přímo do hrudi domácího gólmana.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 8 - 3
40:00
Dnešní zápas sleduje 269 diváků, děkujeme.
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:34
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Marek Švajný, asistoval Michal Sládek (2:3).
37:35
Juhaňák hrdinsky zablokoval střelu Juhy, která by jinak s největší pravděpodobností skončila gólem.
36:33
Nebezpečná chvíle pro hosty, kdy se před bránou Beneše vytvořil velký chumel a gólman nevěděl, kde míček je.
35:51
Domácí kombinují na vlastní polovině.
34:41
Sparťani mají velmi rychlé akce, Ostrava fyzičkou moc nestíhá.
33:33
I Ostrava vytáhla růžky a dávala Spartě zabrat.
32:11
Zajímavá akce Prunera s Juhou, druhému jmenovanému se ale nepodařilo dostat míček za záda Bindera.
31:22
Juhaňák vyslal pořádnou bombu, která však končí v bloku Kolstrunka.
30:26
Sparta obléhá polovinu Ostravy, FBC má co dělat, aby tento tlak ustálo.
29:16
Nyní se hraje spíše na středu hřišti, týmy dlouho neudrží míček na svých holích.
28:02
Pažák nedává 100%ní šanci a prázdnou bránu.
27:34
Domácí se snažili zaútočit na bránu, ale neúspěšně.
26:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Radim Křenek z trestného střílení (1:3).
25:48
Hosté hrají v plném počtu.
25:21
Sparta dobře brání, nedává FBC moc možností na střelu.
24:24
Ani střela Sovjáka, ani následná dorážka Sládka skóre nemění.
23:48
Vyloučen hráč Jakub Čáp družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
23:40
Stejskal vyslal dobrou střelu, Beneš tak tak vyráží.
22:44
Rozjetého Kolstrunka zastavoval před bránou domácích až Šindler.
21:45
Zatím jsme neviděli v téhle třetině žádnou střelu.
17:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Čermák, asistoval Jakub Kolstrunk (1:2).
16:41
Stejskal se objevil sám před bránou s míčkem na lopatě, avšak tuto příležitost nedokázal využít.
15:46
Sládek trefuje nešťastně tyč.
14:54
Juhaňák zkusil lobík do brány, Beneš míček chytá jako malinu.
13:42
Pažák se snažil napadat Švajného v rozehrávce, ale nakonec ho fauloval.
12:16
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jiří Bauer, asistoval Patrik Posselt (1:1).
12:16
Bauer nádherně zavěsil a ukázal všem, jak se má střílet.
11:12
Klimscha se s míčkem uvolnil a sám samotinký běžel na bránu, ale Beneš mu nedal šanci.
10:37
Domácí hrají v plném počtu.
09:59
Kolstrunk střílel metr od brány, Binder v pohodě vyráží.
09:18
Sparta zatím bez střely.
08:37
Vyloučen hráč Jiří Juhaňák družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:58
Nyní se nic moc neděje, Ostrava drží míček ve svém obranném pásmu.
06:43
Zouzal uklidňuje trošku roztěkanou hru Sparty na vlastní polovině.
05:33
Křenek vypálil z poloviny, k Binderovi se však střela ani nedostala, byla zablokována Juhaňákem.
05:03
Hraje se opravdu nahoru dolů, moc střel nevidíme.
03:30
Pruner to zkusil od mantinelu, ale nad Binderem nevyzrál.
02:49
Sparta je zatím aktivnější a FBC docela tlačí.
02:10
Chybu Švajného musel hasit Klimscha, který si s problémem hravě poradil
01:14
Pěkná souhra Kaloče se Sládkem si zasloužila alespoň střelu, ale nakonec byl Sládek zastaven Křenkem.
00:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Pažák, asistoval Radim Křenek (0:1).
00:33
Pažák lehce zasunul míček za záda Bindera.
00:01
Úvodní buly pro tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Radim Křenek, Michal Zeman, Matěj Pruner, Michal Pažák, Josef Juha
00:00
Line-up domácích FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Marek Lipový, Marek Švajný, Petr Stejskal, Ivo Dohnal, Dominik Klimscha